Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu sunt din Zalau,insa am avut placerea de a fi cazata acolo,in timpul unui concurs..am amintiri placute legate de el

mi-a placut f tare:)..as vrea sa il revad,desi stiu ca asta nu se va intampla prea curand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, mama. Bucura-te:))

Pei ma bucur, da!!! Io ma bucur in continuare... de atunci sunt foarte bucuros, atat de bucuros incat vreau sa imi schimb numele sa ma cheme Bucur !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nascut la Crasna, am facut liceul in Zalau, la Mate-Fizica, apoi am fost profesor cativa ani la Mihai Viteazul (Industrial 4). E un oras super-linistit, mai ales in comparatie cu Bucurestiul.... :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt nascut la Crasna, am facut liceul in Zalau, la Mate-Fizica, apoi am fost profesor cativa ani la Mihai Viteazul (Industrial 4). E un oras super-linistit, mai ales in comparatie cu Bucurestiul.... :think:

:hi: zici ca-i mort.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io Zalau... pana cand am venit la facultate in Bucuresti si am ramas aici. Cea mai mare tampenie, mi s-a acrit de Bucuresti. Noroc ca am cercul meu de prieteni, marea majoritate ardeleni.

Iubesc Zalaul si cam de 3 ori pe an sunt acolo pentru cel putin o saptamana.

 

Ia si o poz(n)a de pe Sarmaş

post-149765-1217158769_thumb.jpg

Editat de Megara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io Zalau... pana cand am venit la facultate in Bucuresti si am ramas aici. Cea mai mare tampenie, mi s-a acrit de Bucuresti. Noroc ca am cercul meu de prieteni, marea majoritate ardeleni.

Iubesc Zalaul si cam de 3 ori pe an sunt acolo pentru cel putin o saptamana.

 

Ia si o poz(n)a de pe Sarmaş

 

E frumos Sălajul, e fumos Zalăul, sunt plăcuţi oamenii de acolo. Am prieteni ! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×