Sari la conținut
Forum Roportal
mirela b

Care sunt greselile din textul de mai jos?

Postări Recomandate

Draga forum Roportal

 

decand team citit io prima oara mam amorezat asa de rau de tine ca mia dat lacrimili. Nu mai pot ca sa nu te citesc in fiecare zi decand ma trezesc si pana ma culc. Subiectele care le citesc cu placere sant aia despre religie unde mai multe persoane se cearta intre ei de nu mai termina odata. Vreau pentru ca sa zic ca totusi mie imi place forumul asta si miar place sa fie din ce in ce mai interesant casa am cu ce sami ocup timpul ca io nu am prieteni am cosuri pe fata par pe spate si sant tare timid. Sa sti ca esti cel mai cul forum si nu esti naspa deloc.

 

Ma chiama Giorghe si sant de la Galati. Am 25 de ani si vreau sami scriu daca se poate cu o fata care sami placa de ea. Te pup. Scriemi cat mai repede ca io astept raspunsul de la tine. Mersi.

..............................

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subiectele care le citesc cu placere sant aia despre religie unde mai multe persoane se cearta intre ei de nu mai termina odata.

Nui ce-arta , e doa-r schinb da ide-i. !? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se incumeta nimeni sa corecteze textul? :P

 

DRAGA FORUM ROPORTAL

DECAND TEM CITIT IO PRIMA OARA MM MORAZAT ASA D3 RAU D3 TIEN CA MIA DAT LACRIMILI!!1!!!1 NU MAE POT CA SA NU TE CIETSC IN R ZI DACAND MA TREZESC SI PANA MA CULC!1!1! OMG LOL SUBEICTELE R LE CIETSC CU PLAECRA SANT AAE D3SPRA RALIGEI UNDE MAE MULTE PERSOAEN SE C3ARTA INTRE EI DE NU MAE TARMINA ODATA!1111 OMG VR3AU PANTRU CA SA ZIC CA 2TUSI MEI IMI PLAEC FORUMUL ASTA SI MIAR PLAEC SA FEI DIN C3 IN CA MAE INTER3SANT CASA M CU CA SMI OCUP TIMPUL CA IO NU M PREIT3NIM COSURI PE FATA PAR P3 SPAET SI SANT R TIMID!!1!!1! WTF LOL SA STI CA ESTI C3L MAE CUL FORUM SI NU ESTI NASPA D3LOC

MA!11!1!1 WTF CHIMA GIORGHA SI SANT DE LA GALATIM 25 DA ANI SI VR3AU SMI SCRIU DACA S3 POAET CU O FATA R SMI PLACA DE AA!11!1!1!! OMG TE PUP!1!111!!1 SCREIMI CAT MAE REPAD3 CA IO ASTAPT RASPUNSUL DE LA TIEN!!!!!!! OMG MERSI

...............!111!!!1!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nui ce-arta , e doa-r schinb da ide-i. !? :P

 

nu-i cearta , e doar schimb de ideei

 

DRAGA FORUM ROPORTAL

DE CAND TE-aM CITIT eu PRIMA OARA M-aM aMOReZAT ASA De RAU De TINe CA MI-Au DAT LACRIMILe!!!!!!! NU MAi POT CA SA NU TE CITeSC IN fiecaRe ZI ,De CAND MA TREZESC SI PANA MA CULC!!!!!oh my God lot of laughting SUBIeCTELE caRe LE CITeSC CU PLAcERe SuNT Acelea DeSPRe ReLIGIe UNDE MAe MULTE PERSOANe SE CeARTA INTRE EI DE NU MAi TeRMINA ODATA!!!! oh my God , VReAU ("PeNTRU" n-are ce vauta aici) CA SA ZIC CA TotUSI ("MaI IMI" invers) PLACe FORUMUL ASTA SI MI-AR PLACe SA FIe DIN Ce IN Ce MAi INTEReSANT CA SA aM CU Ce Sa-MI OCUP TIMPUL CA IO NU am prieteni si am COSURI PE FATA PAR Pe SPATe SI SuNT foarte TIMID!!!!!!! what the fuck ,lot of laughting SA STI CA ESTI CeL MAi CooL FORUM SI NU ESTI NASPA DeLOC

MA CHeaMA GhIORGHe SI SuNT Din GALATI aM 25 De ANI SI VReAU Sa-I SCRIU ,DACA Se POATe unei FeTe de care Sa-MI PLACA !!!!!!!!! oh my God ,TE PUP!!!!!!!!! SCRIe-MI CAT MAi REPeDe CA eu ASTePT RASPUNSUL DE LA Tine!!!!!!! oh my God ,MERcI

...............!!!!!!!!!

la draq a fost greu tare sa-mi dau seama ce ai vrut sa zici :think:

bai sa aiba nioma macar !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga forum Roportal

 

decand team citit io prima oara mam amorezat asa de rau de tine ca mia dat lacrimili. Nu mai pot ca sa nu te citesc in fiecare zi decand ma trezesc si pana ma culc. Subiectele care le citesc cu placere sant aia despre religie unde mai multe persoane se cearta intre ei de nu mai termina odata. Vreau pentru ca sa zic ca totusi mie imi place forumul asta si miar place sa fie din ce in ce mai interesant casa am cu ce sami ocup timpul ca io nu am prieteni am cosuri pe fata par pe spate si sant tare timid. Sa sti ca esti cel mai cul forum si nu esti naspa deloc.

 

Ma chiama Giorghe si sant de la Galati. Am 25 de ani si vreau sami scriu daca se poate cu o fata care sami placa de ea. Te pup. Scriemi cat mai repede ca io astept raspunsul de la tine. Mersi.

..............................

:P

Draga Gheorge. Sant o fata din nordul de la tara, si tieam cetit cu placere. Ma bucuresc cati place de forumul asta pentru ca si miemi place. De doua ori pe zi.

Mie imi place forumurile de la dragoste pentru ca e pline de intelepciune si se vede ca sant oamenii care stiu ce vorbesc. Care din experienta lor, care din reviste altora, respectiv de la coafor dentist si.asa.mai.departe.

Eu nu am cosuri decat pe spate.

Ceea ceti doresc si tie.

Cu speranta ca mai vom vorbii, LUCREŢIA.

Ps. Te pup.

Ps doi. nuti spun cati ani am ca nui frumos de la o doamna sasi spuna varsta daca a trecut de 28 de anii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×