Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

jiji bekali e caine pana la moarte!

  

9 membri au votat

  1. 2. cu ce echipa simpatizeaza jiji bekali?

    • jiji este stelist
      5
    • jiji este dinamovist
      3


Postări Recomandate

"Gigi Becali a adăugat că a dormit doar c

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gigi becali e un "idiot pana la moarte". si nu are de a face nimic cu steaua, nu cu steaua c care tin eu de mai bine de 25 de ani.dar e vorba de romania :o:...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parca avem si eu o poza cu jiji avand un fular cu RAPID la gat :think: ..era normal sa se bucure la golul lui cristea avand in vedere faptul ca victoria contra lui cfr ii aduce pe sTeawa pe locul 2..nu cred ca e dinamovist,nu cred ca e nici stelist,el vrea doar sa scoata bani de pe urma ste2LEI..in fine,nu cred ca nea' jiji merita un topic :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"nea" jiji merita un topic la ce gafe face mai ne distram si noi aici un picut,ce sa facem altceva?! :yahoo: pai da dar pe rapid nu i sponsorizeaza 2 mil$ si nu sta treaz noaptea de fericire :think: cand mai bate si rapid pe cineva....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da,sigur,tu chiar l-ai crezut?jiji spune multe..din cate-am inteles nu le mai da prima de 2mil$..deci v-ati luat tzeapa..n-a dormit toata noaptea de fericire?:think:))))))..sunt sigura de asta..jiji e un fake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ar sta acest topic la coltu' vesel :think: :yahoo:

Becali poarta fular si cu steaua si dinamo, poate si cu rapid :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stelist nu prea e.. :cry:

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

becali e un incult am vazut monologul de pe realitatea si abia isi gasea cuvintele saracul.Sigur are oameni in spate care ii spun ceea ce trebuie sa faca (meciul cu otelul cand a anuntat ca doreste achizitionare a mai multor jucatori).Cat despre faptul ca este dinamovist nu e nimic altceva decat o banala caterinka.Daca ar fi fratie intre steaua si dinamo atunci inseamna ca noi microbistii ne-am dus de tot cu capul.Orice campionat isi are derby-urile lui iar steaua - dinamo ar fi singuru care ne-a mai ramas.

p.s. nu sunt nici stelist nici dinamovist

 

 

Ghetto-Dac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×