Sari la conținut
Forum Roportal
laurentiudiii

despre mine

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mie imi place de o fata mai mica cu un an decat mine dar ei ii place de colegul meu de banca dar inainte ii placea de mn acum nu cred ca ii mai place ,mi-a spus ca ii place mai mult de colegul meu de banca ....ce sa fac??? ce sa fac sa ma placa :pardon:

Editat de laurentiudiii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie imi place de o fata mai mica cu un an decat mine dar ei ii place de colegul meu de banca dar inainte ii placea de mn acum nu cred ca ii mai place ,mi-a spus ca ii place mai mult de colegul meu de banca ....ce sa fac??? ce sa fac sa ma placa :pardon:

 

esti la gradinita ...puiule ? incearca sa-i arati ca tu ai jucarii mai frumoase si ...iti poti face freza singur ....:focus:

mai oameni buni ...voi sunteti adevarati ? :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: ) nu sunt la gradinita sunt intr-a 8-a

 

:pardon: :focus: :no:

 

sorry ,esti amuzant ...nu te asteapta o ...capacitate ? crezi ca e mai importanta mandra ca examenul ....copilule ...fata se joaca ,nici ea nu stie ce vrea ...cum nici tu nu stii ...eu zic sa-ti vezi de scoala ca ...iubirea si amoarele vine ele ...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok ! ai castigat ,mi-ai rupt inima cu bocetul tau ...glumesc ...:focus:

incearca sa-i dovedesti ca esti mai bun decat colegul ...si ..."lupta" sa fie evidenta ,fetele adora "duelurile" ....mei ,nu de ...bataie zic ...sper ca ai inteles ideea ...ca esti baiat mare ... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa incerc sa ma schimb si osa vad dac o intereseaza persoana mea

 

 

mei ,cine a zis de schimbat ...trebuie sa fii tu ...nu trebuie sa te schimbi ,daca te va placea o va face pentru tine nu ca poti imita pe unul sau altul ....

tu trebuie numai sa-i dovedesti ca meriti atentia ei .....fetele pot fi usor de impresionat ,incearca sa afli ce ii place ,ce citeste ,la ce se uita ...gaseste teme ce o pot interesa si-i poti starni curiozitatea de a discuta cu tine si de a fi prin preajma ta ...da ...un pic de nepasare asa ...teatrala, ar fi indicata...fetele reactioneaza cand sunt tratate cu ..indiferenta ...intelegi ? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×