Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

LGJI1ZMYHH7NG6J9DO32213MO.jpg

http://schimbarea.blogspot.com

 

Am publicat pe forumuri si pe blog urmatoarele teme si materiale - daca aveti intrebari SHOOT !

 

 

Manipularea in societate


Sistemul - Rapirea Libertatii Tale


00 Era Pinguinului


01 Noul om in Noua Societate


02 Oamenii vs. Sistemul


03 Unicitatea Mintii Tale


04 Schimbare vs. Imitatie


05 Apartenenta la Grup prin Consum


06 Rutina


07 Ego


08 Victimile Dualismului si Influentelor

Manipularea in Romania


00 Gloata


01 Planul ! Unde vor sa ne aduca !


02 Clasa de Mijloc


03 Asasinarea Democratiei in Romania


04 Razboiul Energetic


05 Incidentul Raluca

Manipularea Globala

Am publicat pe forumuri si pe blog materialele mentionate - daca aveti intrebari SHOOT :lol:!

 

PS in curand fac 1000 de posturi pe roportal :)

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai... azi dimineata am auzit in masina la radio despre "animalele" corporatiilor.. au amintit si de fata aia care a murit.. m-am gandit la tine.. am zis, uite dom'le, ca nu e chiar nebun! :bataita:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt nebun... sunt un om normal, am o viata misto, plina lucruri naturale, distractii, petrceri, bancuri, sex si bani ; numai ca am calatorit mult, am intalnit multi oameni puternici, am in invatat si descoperit a doua realitate despre care va tot vorbesc :bataita:

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt nebun... sunt un om normal, am o viata misto, plina de sex si bani ; numai ca am calatorit mult, am intalnit multi oameni puternici, am in invatat si descoperit a doua realitate despre care va tot vorbesc :o:

 

 

:)

:bataita:

 

Te vei deprima daca nu imbratiseaza mai nimeni a doua realitate de care tot vorbesti? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt nebun... sunt un om normal, am o viata misto, plina lucruri naturale, distractii, petrceri, bancuri, sex si bani ; numai ca am calatorit mult, am intalnit multi oameni puternici, am in invatat si descoperit a doua realitate despre care va tot vorbesc :o:

 

 

ai o viata atat de misto ....si plina de distractii ,petreceri ,bancuri ....le gasesti toate aici pe forum sau mai ai si alte forumuri pe care bantui ?

 

:) :lol: :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ fitzroy

asa cum auzi o melodie super tare si vrei sa o promovezi pentru valoarea ei perena, pentru sentimentul si senzatia provocata - la fel cu aceste idei... binele si raul absolut sunt inexplicabile...

 

Oricum asta o fac pe termen limitat... nu am de gand ca toata viata sa fiu The Ermit pentru voi :bataita:

 

@ redshoes

intre doua, trei party-uri si event-uri mai postez pe forumuri... de ce nu ?!? ... de ce sa fiu un harciog egoist al cunostintelor asimilate de mine ?

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca e posibila emanciparea unui stat care traieste dintotdeauna in mocirla, plin de mediocri si care se multumeste mereu cu statutul de sluga a marilor puteri?

Editat de Zaiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand vorbesti singur te asculta cineva ? :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×