Sari la conținut
Forum Roportal
mikeyy

Jericho

Postări Recomandate

Poate ati mai auzit de Jericho, sau poate nu.....eu unul am auzit acum vreo 2 saptamani si am decis sa-l "incerc" sa vad dak merita....si ceea ce pot spune este ca m-a impresionat intr-un mod placut.

Am vazut pana acum 7 episoade si abia astept sa le vad si pe restul.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am episoadele pana la 22 din prima serie ... si le-am vazut pana la ep 19 si sincer nu m-a impresionat cu nimic. ma asteptam la ceva gen millenium sau pe aproape, in schimb am vazut un serial tipic american pentru americani, serial comandat parca dupa evenimentele de la 11 septembrie, tras de par si plin de stupizenii care sfideaza logica de bun simt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca dupa ce in prima faza au zis ca nu il mai continua, la rugamintea fanilor care au dat dovada de o buna initiatica, producatorii s-au gandit sa mai realizeze deocamdata macar o jumatate de sezon..We will see

Editat de Tihuana
post dublat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu il urmaresc cu placere (am mai vb de serial si pe alt topic), recunosc ca ma asteptam la mai mult, dar dupa o zii de munca la mijlocul saptaminii, merge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate spune-ti voi merita incercat. Deci voi termina Prison Break-ul de vazut si urmatorul pe lista mea categoric va fi Jericho. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place mult serialul dar din pacate nu am mai vazut de ceva vreme nici un episod.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate Jerichon.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut tot filmul. Din pacate are doar o serie si jumatate. Spun si jumatate pentru ca al doilea sezon se termina pe undeva pe la episodul 14 sau 16 nu imi mai amintesc bine. Oricum merita vazut serialul, poate intr-o zi o sa se intample cu adevarat ce s-a intamplat in film, sau poate chiar se intampla in fiecare zi, dar nu cu atatea victime.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×