Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Ofensiva Microsoft Antispyware

Postări Recomandate

In razboiul pe care Microsoft il poarta zilnic cu SPAM-urile si Spyware-ul baietii au pus in sfarsit osul la treaba si au realizat ceva pe cat de buna pe atat de gratis.

Acest "ceva" distruge cam tot ce este spyware pe un calculator si nu numai: la-am testat cu succes la un prieten la care i-a detectat si anihilat TrojanHorse :)

 

In sfarsit putem sa spunem ca nenea Gates nu mai sta acolo sus in Office-ul lui si numara verzisorii, ci se preocupa si de problemele userului de rand.

Probabil ca deja multi dintre voi stiu de acest minunat programel, dar m-am gandit totusi sa postez, sa va scutesc de o munca: aceea de a te plimba pe pagina de la Microsoft in cautare de soft anit-spyware.

 

Numele produsului se numeste "Microsoft Antispyware". Il gasiti aici:

 

http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en

 

Toate bune si cat mai putin Spyware va doresc ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, e foarte util programul , si eu il folosesc...alaturi de un antivirus bun e foarte eficient. Din pacate e doar versiunea BETA, sunt curios insa daca versiunea finala va fi tot gratuita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba eu as zice nota 10 deocamdata. eram convins ca compul meu e "curat" si cu toate astea mi-a gasit un spy.

 

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e de pors lincau pentru ca daca te pune draqu sa dai continue iti verifica daca e xp legal si sar putea a ai surprize surprize asa ca nuuuu luatil de la cineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

raman de parere ca Ad-aware facut de Lavasoft ramne inca in picioare si e mult mai bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×