Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Test de fidelitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Legatura dintre topic si minunata emisiune exista doar din punct de vedere al ideii de testare a fidelitatii partenerului.

 

Cum vi se pare ideea? V-ati testa partenerul, apeland la o terta persoana?

 

Mie mi se pare penibil ca cel ce a apelat la asta, sa se considere o victima, neluand in considerare faptul ca si-a manipulat in mod voit partenerul si l-a aruncat in bratele altcuiva. Cat de mare iubirea, pana la urma suntem oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare penibil ca cel ce a apelat la asta, sa se considere o victima, neluand in considerare faptul ca si-a manipulat in mod voit partenerul si l-a aruncat in bratele altcuiva. Cat de mare iubirea, pana la urma suntem oameni.

Depinde cat de mult si-a "impins" partenerul in bratele altuia. Da, sunt de acord, iti testezi persoana iubita, dar totul are o limita, numa prostia nu.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aide bre numai la testari va e mintea

Daca sunteti femei destepte va tineti barbatii langa voi.

Ce BOU pleaca dupa lapte prin vecini cand are vaca acasa?

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aide bre numai la testari va e mintea

Daca sunteti femei destepte va tineti barbatii langa voi.

Ce BOU pleaca dupa lapte prin vecini cand are vaca acasa?

:spiteful:

Destui ,daca arata ca ..Cindy Crawford .. :think: ia sa vezi tu ,ca se face coada .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat de mare iubirea, pana la urma suntem oameni.

Gresit... pana la urma suntem animale. Oamenii judeca, animalele actioneaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inafara de heidi, toti ati fost pe langa subiect.. mai mult sau mai putin mistocari. Ori aveti ceva de spus in legatura cu aceasta tema, ori va abtineti. E atat de simplu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare penibil ca cel ce a apelat la asta, sa se considere o victima, neluand in considerare faptul ca si-a manipulat in mod voit partenerul si l-a aruncat in bratele altcuiva. Cat de mare iubirea, pana la urma suntem oameni.

 

Cee ce ai scris tu ( eu ) cu litere ingrosate este esential. Si eu sunt orgolios insa asa ceva nu as putea face niciodata. Se poate intampla ca aceasta manipulare sa aiba efectul invers , adica , intr-adevar sa iubeasca a treia persoana si atunci se intampla un mare necaz !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da este o vorba in germana : "Vertrauen ist gut, Kontrole ist besser" => incredera e buna , controlul e si mai bun :think: , si cred ca fiecare din noi isi testeaza sau isi controleaza partenerul , depinde cat de paranoic e :tease: , io una mi-am testat de f multe ori partenerul si actual si precedentii :spiteful: , dar nu apeland la o alta persoana ( de gen feminin)

Editat de J0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×