Sari la conținut
Forum Roportal
MiniME

Cununii legate

Postări Recomandate

am auzit adese la unii oameni in general la femeile astea mai batrane ca spun de cineva care nu si-a gasit ink pereche ca are cununiile legate. DAR CE INSEAMNA MAI EXACT A A VEA CUNUNIILE LEGATE???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am auzit adese la unii oameni in general la femeile astea mai batrane ca spun de cineva care nu si-a gasit ink pereche ca are cununiile legate. DAR CE INSEAMNA MAI EXACT A A VEA CUNUNIILE LEGATE???

 

De ce nu le intrebi pe ele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am auzit adese la unii oameni in general la femeile astea mai batrane ca spun de cineva care nu si-a gasit ink pereche ca are cununiile legate. DAR CE INSEAMNA MAI EXACT A A VEA CUNUNIILE LEGATE???

 

 

cred ca e ceva de genul ... de ex: " o femeie iubeste un barbat, care nu ii impartaseste sentimentele. ea se duce la vrajitoare si acestea fac vraji ca sa`l faca pe barbat sa se indragosteasca de femeie." cred :suicide: nu sunt sigura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cununiile legate = bolul de cristal = Erich von D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca e blestemat sa nu se casatoreasca niciodata ..... e doar o parere :blink:

cred ca nu numai asta. ci si faptul sa nu aiba o relatie stabila, fericita, linistita chiar daca nu se finalizeaza cu o casatorie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate se refera la impletitul cepei :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca nu numai asta. ci si faptul sa nu aiba o relatie stabila, fericita, linistita chiar daca nu se finalizeaza cu o casatorie.

tot ce e posibil....nu ma pricep la chestiile astea....eu asta am inteles din textul de mai sus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×