Sari la conținut
Forum Roportal
sabina00

Sexul Maimutesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa voi aceasta specie de maimute, avand in vedere ca ele practica sexul si din placere, mimeaza orgasmul? Daca da, din ce motiv credeti ca-l mimeaza? Credeti ca masculii maimuta comunica cu femela maimuta? Daca da, cum credeti ca fac? Dupa voi practica sexul anal?

post-7100-1175807210_thumb.jpg

Editat de sabina00

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa voi aceasta specie de maimute, avand in vedere ca ele practica sexul si din placere, mimeaza orgasmul? Daca da, din ce motiv credeti ca-l mimeaza? Credeti ca masculii maimuta comunica cu femela maimuta? Daca da, cum credeti ca fac? Dupa voi practica sexul anal?

 

 

da ,poate nu e vorba de sex ...poate se depurecau ,stii uneori puricii ajung prin zone greu de imaginat .... :jester:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da ,poate nu e vorba de sex ...poate se depurecau ,stii uneori puricii ajung prin zone greu de imaginat .... :D

 

Aceasta specie de maimuta se numeste Pan Paniscus, iar sexul oral prestat in poza este real :jester: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai pun o poza cu astia 2. :jester: Nu vrea sa imi ataseze

 

untitledhh1.png

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:jester: :o:

 

Daca mimeaza orgasmul o fac mai bine ca noi :cheer: :D

 

 

Alina draga, facem un club de feministe? :P :D :D

 

Hai sa mai pun o poza cu astia 2. :P Nu vrea sa imi ataseze

 

untitledhh1.png

 

 

WOOOOOW asta da poza! Dar tot nu a-ti raspuns la intrebarile mele 8)

post-7100-1175808210_thumb.jpg

post-7100-1175808221_thumb.jpg

post-7100-1175808241_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ele fac sex din placere ..asta doar daca nu s-au destainuit la tine .. :jester:

Si de comunicat comunica ..fi sigura de asta ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa voi aceasta specie de maimute, avand in vedere ca ele practica sexul si din placere, mimeaza orgasmul? Daca da, din ce motiv credeti ca-l mimeaza? Credeti ca masculii maimuta comunica cu femela maimuta? Daca da, cum credeti ca fac? Dupa voi practica sexul anal?

 

Mimarea este, sa spunem, un comportament disimulat care are o cauza si are un scop. Enumerand in minte multe posibile raspunsuri la o asmenea intrebarea "De ce s-ar mima orgasmul?" mi-e greu sa cred ca un animal (!) ar face asta. El poate sa fure, sa se alieze din interes- toate dictate de instincul de conservare si supravieturire, insa comportamentul sexual ca mimarea este deja un lucru ce depaseste instinctul.

Oricum, nu prea inteleg care e legatura intre maimute care fac oral (daca intradevar asta fac, pentru ca pot fi si alte explicatii) si mimare.

Editat de Ametist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mimarea este, sa spunem, un comportament disimulat care are o cauza si are un scop. Enumerand in minte multe posibile raspunsuri la o asmenea intrebarea "De ce s-ar mima orgasmul?" mi-e greu sa cred ca un animal (!) ar face asta. El poate sa fure, sa se alieze din interes- toate dictate de instincul de conservare si supravieturire, insa comportamentul sexual ca mimarea este deja un lucru ce depaseste instinctul.

Oricum, nu prea inteleg care e legatura intre maimute care fac oral (daca intradevar asta fac, pentru ca pot fi si alte explicatii) si mimare.

 

Pai nu are, erau intrebari distincte :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×