Sari la conținut
Forum Roportal
tweety_yellow

traducere italian-roman

Postări Recomandate

Salut...vreau sa ma ajutatzi cu ceva...vreau traducerea la niste mesaje care sunt in italiana...poate ma poate ajuta cineva... :airkiss:

 

1..Occhi stupendi, labbra calde, viso dolce... la ragazza che cercavo, che sa darmi ci

post-88837-1174931515_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2. Ho passato intense notti a sognarti e a ripetermi che sei tu l'unica ragione di vita! Sei nei miei pensieri e lo sarai sempre qualunque cosa accada...TI AMO

= am petrecut nopti intense visandu-te si repetandu-mi ca esti unicul motiv de a trai.. esti in gandurile mele si vei fi mereu, indiferent ce se v-a intampla.. te iubesc

 

3. Vorrei tanto essere i tuoi capelli, che mossi da un dolce vento ti accarezzano il viso per poi ricadere sulla tua bellissima schiena...

= as vrea sa fiu parul tau, care miscat de un vant dulce iti mangaie fata, ca mai apoi sa cada peste spatele tau frumos

 

4..I ragazzi ti fanno innamorare, ti dicono di amarti, invece ti prendono sl in giro e ti spezzano il cuore, ma noi non rusciamo a fare a meno di loro, perch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1..Occhi stupendi, labbra calde, viso dolce... la ragazza che cercavo, che sa darmi ci

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.. nu reusim sa ne lipsim de ei - fare a meno di qualcosa inseamna a te lipsi de ceva :cheer:

mersi :airkiss: mi-a scapat..eram sub influenta declaratiilor :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumeeesc!!:*....chiar nu crede.am k era sa ma ajute cineva:D...nu stiu de ce...pai prietenul meu a stat ktiva ani in italia si imi mai trimite in italiana si :airkiss: ..nu prea am habar!!!:D...

post-88837-1174936948_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt fata! :airkiss: scuze...nu am fost observat intrebarea!

 

ma bucur k te ajuta q ceva macar asta :P dar de unde stii italiana asa de bine? :D ce nu as da sa stiu si eu...imi place ff mult...este a2a preferata mea limba...prima este engleza :cheer: ..

post-88837-1174937926_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu asa bine..doar ma descurc..am fost in italia intr-o vacanta..si a trebuit sa invat..trebuie sa recunosc ca imi si place :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e titlu preferential..deocamdata esti ghiocel, dar, dupa 100 de posturi, poti sa-ti schimbi si tu titlul..oricum, aici suntem off topic, hai pe chat ca sa te lamuresti :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×