Sari la conținut
Forum Roportal
menssana1984

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

 

hot quiz....curajosilor,fiti atenti :

- e o dimineata placuta,e duminica,e ora 10 am,inca nu te-ai dat jos din pat.lenevesti,e bine,esti multumit de viata ta,mai presus de toate esti super multumit de nevasta ta,aseara ati avut o partida de sex fantastica,acuma ea roboteste pe undeva pe jos,pregatindu-ti micul dejun de campion... :haha:

dar in dimineata asta e ceva diferit,nu poti sa iti dai seama,ceva e schimbat,ceva e la nealocul lui...dar ce?

deodata, iti dai seama,e vorba de mica ei caseta cu amintiri personale,o caseta ce in mod normal , o deschidea numai pe 23 august,data de azi,dar al carei continut nu l-ai vazut niciodata,l-ai ignorat ,ceva nimicuri femeiesti, probabil.

dar....

daca tot nu ai ce face.......arunci o privire inauntru......

doar o poza un barbat solid la vreo 23 de ani cu o mustata neagra si ochi foarte asemanatori cu ai sotiei tale si o urma de buze rujate pe ea....un amlgam de ganduri tasnesc din minte ta...frate...fost iubit...amant...var..tata...iti dai seama ca de fapt nu stii mai nimic despre femeia langa care ai trait 10 ani,nu stii mai nimic despre famiilia si trecutul ei,stii doar ca o iubesti....

stii doar ca e o femeie ce iti ghiceste nevoile de barbat aproape imediat....de parca..

 

dar stai e ceva scris pe spate.....

 

ion,inainte de operatie de schimbare de sex

23 august xxxx

 

eiii...cum e ?

voi ce ati face in aceasta situatie?

valabil si reversul situatiei pt fete.

eu unul m-as bucura in continuare de nevasta mea :lol2:

ca si pana acuma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...iti dai seama ca de fapt nu stii mai nimic despre femeia langa care ai trait 10 ani,nu stii mai nimic despre famiilia si trecutul ei,stii doar ca o iubesti....

Pai daca nu o cunosti , atunci de ce te-ai mai casatorit cu ea ? Daca nu stii mai nimic despre familia ei , inseamna ca nu ai data faţa cu tatal sau cu mama din cauza ca vedea ca esti vagabond :lol2: Cum poti sa iubesti pe cineva daca nu o cunoasti ? :haha: Menssana , te uiti prea mult la filme ! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vrei o femeie alegi o femeie nu un barbat.

P.s Femiile nu au maru lua Adam(asa ca oricate operatii ar face un barbat sa devina femeie ,operatie privind scoaterea marului mai greu)

Asa ca, casca bine ochi(la MAR) :roll: cand iti alegi o femeie :haha:

:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca vrei o femeie alegi o femeie nu un barbat.

P.s Femiile nu au maru lua Adam(asa ca oricate operatii ar face un barbat sa devina femeie ,operatie privind scoaterea marului mai greu)

Asa ca, casca bine ochi(la MAR) :yes: cand iti alegi o femeie :haha:

:lol2:

 

 

 

asa e ca poate te sperii :hi: :roll: aaa uitasem sa am grija si eu... :lol2:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pica ipoteza din prima, ca n-am casa cu etaj :lol2:

 

Serios? Nu cred ca m-ar deranja. Daca-mi face si copii.... :haha: ce sa am impotriva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As continua relatia,normal.Nu dau 10 ani pe o naluca. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca vrei o femeie alegi o femeie nu un barbat.

P.s Femiile nu au maru lua Adam(asa ca oricate operatii ar face un barbat sa devina femeie ,operatie privind scoaterea marului mai greu)

Asa ca, casca bine ochi(la MAR) :roll: cand iti alegi o femeie :haha:

:lol2:

 

Acuma imi spui!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer?nu stiu ce'as face!!!da la fete nu e asa de nasol ca la barbati ca fete cu fete mai e cum mai e da barbat cu barbat si care s anu fie gay e mai nasol :D cred ca m'as obisnui ca "cel" de langa mine a fost de fapt fata :cheer: daca e bun(a) dc nu? :airkiss: nu as arunca 10 ani asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×