Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru ca am putin timp la dispozitie, am simtit la am pierdut legatura cu niste oameni foarte dragi de pe acest forum. Asa ca in loc sa ma zbengui pe tot roportalul pana ametesc, m-am gandit sa fac un topic de stat la barfa cu prietenii si nu numai ....asa mai vad si eu cati ies la numaratoare :P

PS: Va imbratisez si...iertare celor pe care i-am neglijat...sper ca asta sa fie o solutie cat de cat acceptabila :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca am putin timp la dispozitie, am simtit la am pierdut legatura cu niste oameni foarte dragi de pe acest forum. Asa ca in loc sa ma zbengui pe tot roportalul pana ametesc, m-am gandit sa fac un topic de stat la barfa cu prietenii si nu numai ....asa mai vad si eu cati ies la numaratoare :P

PS: Va imbratisez si...iertare celor pe care i-am neglijat...sper ca asta sa fie o solutie cat de cat acceptabila :tease:

Si despre ce vrei sa vorbim?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca am putin timp la dispozitie, am simtit la am pierdut legatura cu niste oameni foarte dragi de pe acest forum. Asa ca in loc sa ma zbengui pe tot roportalul pana ametesc, m-am gandit sa fac un topic de stat la barfa cu prietenii si nu numai ....asa mai vad si eu cati ies la numaratoare :P

PS: Va imbratisez si...iertare celor pe care i-am neglijat...sper ca asta sa fie o solutie cat de cat acceptabila :tease:

Oac..esti scuzata doar daca ne imbratisezi ..in real.. :jester: :P

Ce mai faci tu ..? pe unde umbli sa racesti..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
umblu pe la munca, ca de obicei :P si mi-e dor de voi :P ma duc la sectiunea de intalniri, macar sa vad ce-am ratat sau voi rata :tease:

Pai daca nu vi la munte ..chiar ca ratezi.. : :jester:

Si mai lasa munca aia ..ca ..tot ce e in exces ,dauneaza grav sanatati.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care lista???? eu nu mai gasesc chestia aia cu intalnelile :haha: Un Busteni mi-ar face super bine, as pleca de acum, sa fiu sigura ca sunt prezenta. Mai caut pe forum, poate gasesc si eu in final topicul cu pricina.

Pupici Amarena si mersi de gand...sper ca era de bine :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:- tie si pupici hotului de brichete :D

 

gata pregatirile de nunta ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×