Sari la conținut
Forum Roportal
lara croft

Breton nenorocit!

Postări Recomandate

Mi s-a pus pata sa-mi fac breton drept, cum se poarta (sau cred ca a trecut valul asta!), si acum m-am plictisit de el, dar este si f greu de intretinut pt k nu sta drept. Cum sa il aranjez (ascund) pana creste la loc???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- fa-l cu peria si cu foenul sau poti sa-l prinzi in agrafe si sa-ti faci o coafura umflata

- piaptana-ti parul cu carare intr-o parte si rasfira bretonul

- si daca nu si nu, da-i foc! :band: :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi s-a pus pata sa-mi fac breton drept, cum se poarta (sau cred ca a trecut valul asta!), si acum m-am plictisit de el, dar este si f greu de intretinut pt k nu sta drept. Cum sa il aranjez (ascund) pana creste la loc???

 

 

In situatia ta m-am aflat si eu acum cateva luni ...am vrut breton asimetric ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema asta o am si eu....am vrut o coafura gen nelly furtado.....breton drept si par drept.....parul sta, dar bretonul nu....si il port intr-o parte pana imi creste.....de fapt l-am avut si eu prima data asimetric, am asteptat sa creasca apoi l-am facut drept.....si sta cam greu cum vreau...asa ca astept sa creasca si sa renunt la el....oricum pana acum n-am avut breton si park imi statea si mai bine.....;)>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intinde-l cu placa sau cu foenul si o perie rotunda,are sa stea drept,cand nu mai sta ia o agrafa si prinde-l,dupa ce mai creste un pic il faci sa stea intr-o parte ca la majoritatea le sta calumea cu breton pe o parte...exact asta am facut si eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×