Sari la conținut
Forum Roportal
Corydalis

Relatii - partenerul comite o crima...

Postări Recomandate

Daca intr-o zi prietenul/a(sotul/sotia)cu care voi va intelegeti foarte bine din toate punctele de vedere(cel mai bun prieten pe care l-ati avut vreodata,cel mai bun in pat pe care l-ati intalnit vreodata , ce mai va intelegeti din priviri in toate ) ar comite o crima :ok: si ar fi condamnat ce ati face.

Ati rupe relatia imediat?.

Ati continua relatia cu el/ea si l-ati vizita la inchisoare?.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de situatie ... Daca ar accidenta mortal o persoana (involuntar) as ramane langa acel prieten , aceea prietena ...

 

Daca ar ucide cu premeditare o persoana din oricare motiv , l-as considera bolnav psihic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar ucide cu premeditare o persoana din oricare motiv , l-as considera bolnav psihic

Depinde de motive :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca intr-o zi prietenul/a(sotul/sotia)cu care voi va intelegeti foarte bine din toate punctele de vedere(cel mai bun prieten pe care l-ati avut vreodata,cel mai bun in pat pe care l-ati intalnit vreodata , ce mai va intelegeti din priviri in toate ) ar comite o crima :tease: si ar fi condamnat ce ati face.

Ati rupe relatia imediat?.

Ati continua relatia cu el/ea si l-ati vizita la inchisoare?.

 

 

da ,i-as arunca chiftelute cu prastia ......:yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca intr-o zi prietenul/a(sotul/sotia)cu care voi va intelegeti foarte bine din toate punctele de vedere(cel mai bun prieten pe care l-ati avut vreodata,cel mai bun in pat pe care l-ati intalnit vreodata , ce mai va intelegeti din priviri in toate ) ar comite o crima :tease: si ar fi condamnat ce ati face.

Ati rupe relatia imediat?.

Ati continua relatia cu el/ea si l-ati vizita la inchisoare?.

N-am ajuns inca in situatia asta ca sa stiu cum reactionez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moaaaamaaa ce topic.

 

Sper ca nu treci prin problemele aseta ci doar ai citit intr-o carte sau ai vazut un film......

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca intr-o zi prietenul/a(sotul/sotia)cu care voi va intelegeti foarte bine din toate punctele de vedere(cel mai bun prieten pe care l-ati avut vreodata,cel mai bun in pat pe care l-ati intalnit vreodata , ce mai va intelegeti din priviri in toate ) ar comite o crima :- si ar fi condamnat ce ati face.

Ati rupe relatia imediat?.

Ati continua relatia cu el/ea si l-ati vizita la inchisoare?.

Nu m-as gandi o clipa la motivele ce au determinat asta,as continua relatia,as incerca sa o scot basma curata.......... :roll: prin orice mijloace .....,as incerca sa-i fiu mai aproape.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multi presupunem , dar cand ajungem la fapte e cu totul alta mancare de branza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca oricine e capabil de a comite o crima, si depinde de circumstantele acelei crime daca as putea sa trec peste ea sau nu.

Eu as face orice sa-mi apar copiii si familia, iar daca cineva mi-ar ameninta viata normal ca m-as apara. Daca nu ai nici o alta solutie, daca esti cu spatele la zid iar cineva incearca sa te omoare pe tine sau copiii ce ai face? ai cadea in genunchi si ai spune Tatal nostru s-au t-ai apara?. Daca sotul meu ar face asta pt noi probabil ca l-as iubi si respecta si mai mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×