Sari la conținut
Forum Roportal
mircea.gabriel

JUDECATA ESTA APROAPE - SALVEAZA-TI SUFLETUL

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

JUDECATA ESTE APROAPE

 

trimiteti-mi un e-mail pentru diferite resurse audio mp3 si text

Unde scrie in Biblie ca este aproape si cum imi poti demonstra cu versuri ca anii acestia sunt aproape de judecata? Ai tu proba biblica pt Daniel 12:11? Stii cind incep cele 1290 de zile? Cu proba biblica?

Daca ai free-will doctrine, nu POTI sti. Scrie:

2Ioan

9Oricine o ia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zelexica, tu nu vezi ca topicu e la misto?

pana si soimos a vazut si n-a muscat

Nu e frate, ca i-am vazut eu in America... Asta zic ei pe bune... E mai perfida doctrina asta decit cea catolica sau ortodoxa... Alea macar se vad repede...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e frate, ca i-am vazut eu in America... Asta zic ei pe bune... E mai perfida doctrina asta decit cea catolica sau ortodoxa... Alea macar se vad repede...

 

 

au fost si la bucuresti pri 90 si am fost la oadunare io faceam sahajayoga . sint pe bune astia chiar cred in ce zic si sa ii vezi ce dateau cu amin cand vorbea pastorul de iti statea mintea in loc. da tipul avea o aura neagra doamne doamne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
au fost si la bucuresti pri 90 si am fost la oadunare io faceam sahajayoga . sint pe bune astia chiar cred in ce zic si sa ii vezi ce dateau cu amin cand vorbea pastorul de iti statea mintea in loc. da tipul avea o aura neagra doamne doamne

La fl cum isi fac babele cruce cu dreapta, nu cu stinga, se inchina la icoane, etc....

Aceasi gisca in alta traista. Musulmanii la fel.

Si cind le arati ca sunt pe linga, gata! Te-au injurat instantaneu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×