Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Caut sa fac o agenda. O baza de date unde sa stochez toate numerele de telefon cu adresele si numele aferente.

Vreau ceva usor ... spre exemplu o baza de date a unei agentii imobiliare :nea: .. unde poti baga numarul de telefon si iti afiseaza adresa :blink:

Daca are cineva idee despre ce vorbesc :P sper sa ma poata ajuta.

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut sa fac o agenda. O baza de date unde sa stochez toate numerele de telefon cu adresele si numele aferente.

Vreau ceva usor ... spre exemplu o baza de date a unei agentii imobiliare :nea: .. unde poti baga numarul de telefon si iti afiseaza adresa :blink:

Daca are cineva idee despre ce vorbesc :P sper sa ma poata ajuta.

:flowers:

cumpara-ti un PALM ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cumpara-ti un PALM :blink:

Daca aveam nevoie de un PALM .. cumparam un PALM .. dar eu vreau o baza de date ... pentru a stoca numerele de telefon si adresele. Un soft ca al unei agentii imobiliare.... ceva asemanator :flowers: ..

O agenda virtuala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca aveam nevoie de un PALM .. cumparam un PALM .. dar eu vreau o baza de date ... pentru a stoca numerele de telefon si adresele. Un soft ca al unei agentii imobiliare.... ceva asemanator :flowers: ..

O agenda virtuala.

exista soft-uri pentru palm.

o simpla cautare pe internet

http://www.pocketpcfreewares.com/fr/index....rtby=updatedate

o gramada de freewares.

cauta sub "Office", orice ce-ti place.Probabil baze de date sau agenda, sau...your choice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista soft-uri pentru palm.

o simpla cautare pe internet

http://www.pocketpcfreewares.com/fr/index....rtby=updatedate

o gramada de freewares.

cauta sub "Office", orice ce-ti place.Probabil baze de date sau agenda, sau...your choice.

Eu am ametit cat m-am uitat acolo :flowers: Si cu toata franceza mea am gasit ceva :nea: .. majoritatea dintre ele nu merg ... si unul imi da eroare ... :P ...

Mai cauti ?

Acum stii despre ce este vorba ... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am ametit cat m-am uitat acolo :flowers: Si cu toata franceza mea am gasit ceva :P .. majoritatea dintre ele nu merg ... si unul imi da eroare ... ;) ...

Mai cauti ?

Acum stii despre ce este vorba ... :nea:

ete mai caut...acuma poti cauta si singurica, dar cum ti-ai dat seama ca nu merg ??? ai palm, le-ai instalat deja ??? :blink:

trebuie sa le instalezi pe palm.

Scuze pentru franceza, dar da un search cu palm free software sau palm goodies, sau...tot asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:nea: Nu il vreau pe PALM ... vreau agenda pe calculator ...

Daca dau search cu un nume ( spre exemplu) ... sa ma duca la adresa si la numarul de telefon.

:flowers: Un soft capabil sa imi stocheze toate astea ...

Hai, ca nu e greu ...

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu de baze de date in Excel ai auzit? Este foaaarte simplu si-ti face exact aia care zici tu, dai search si-ti gaseste numele :flowers:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu de baze de date in Excel ai auzit? Este foaaarte simplu si-ti face exact aia care zici tu, dai search si-ti gaseste numele ;)

:blink: NU VREAU EXCEL ..... :nea: :P :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×