Sari la conținut
Forum Roportal
geo3029

pozitii preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate de aceea una din cele mai vechi carti din lume Kama Sutra ne invata ce si cum , sa ne putem alege sau de ce nu sa le practicam pe toate .

Cu ocazia asta poate "Femeile nu mai mimeaza orgasmul" si nici "Barbatii nu mai mimeaza intreaga relatie".

 

Ati incercat ceva nou de curand ? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate de aceea una din cele mai vechi carti din lume Kama Sutra ne invata ce si cum , sa ne putem alege sau de ce nu sa le practicam pe toate .

Cu ocazia asta poate "Femeile nu mai mimeaza orgasmul" si nici "Barbatii nu mai mimeaza intreaga relatie".

 

Ati incercat ceva nou de curand ? :giggle:

Geo tzin sa te anuntz ca deja devi pervers mai vrei si detali despre ce fac oameni in pat sau inafara lui :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Geo tzin sa te anuntz ca deja devi pervers mai vrei si detali despre ce fac oameni in pat sau inafara lui :giggle:

 

 

Vorbim pe portal de : sex pe ciclu, preversiuni sexuale, zoofilie, sex oral e.t.c

 

Chiar crezi ca un schimb de experienta strica? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pozitia elefantului ... daca ati studiat kamasutra stiti despre ce vorbesc :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pozitia elefantului ... daca ati studiat kamasutra stiti despre ce vorbesc :blink:

elle habar n-am ,dar m-am molipsit de la geo si vreau detali :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stam cam slabut la capitolul pozitii, fie ca sunt prea multi inhibati pe aici, fie ca sunt practicanti de pozitia misionarului si atat , fara imaginatie si fara fantezie .

Ella a spart gheata . Pt tine Ella :)

Am mai uitat o categorie : cei care citesc acum kama sutra . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pozitia elefantului ... daca ati studiat kamasutra stiti despre ce vorbesc :)

 

 

pozitia amintita se poate vizualiza in imaginea alaturata. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pffffffff....pai cam singurele pozitii nerealizate au fost cele care necesitau o elasticitate extrema din partea amandorura. in rest...avem la activ cam di tati :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am incercat in picioare si era sa fac hernie de disc de la atata uta uta. :tease:

misto pozitie da trebuie sa ai forta in brate altfel risti sa o scapi :)

pozitia mea preferata ,nu stiu cum se numeste,este:el sta in fund eu peste el, unu in bratele celuilalt....in general pozitiile in care ma poate tine in brate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×