Sari la conținut
Forum Roportal
adriana28

Tulburari anxiodepresive cu atac de panica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Daca ai vreo convingere, nu-ti interzice nimeni sa o argumentezi cu ceva deja bătut in cuie la psihologie.

 

Deocamdata vad ca ai preocupari bi si esti pe aceeasi lungime de unda cu magarul de aur care are preocupari paranormale.

 

Din punctul de vedere al psihologiei, asemenea oameni cu asemenea preocupari au constiinta de sine limitata, o moralitate indoielnica. Faptul ca acestia sunt impotriva principiilor OK de viaţă denotă ca nu sunt total inconştienţi. Cam stiu ei ce fac si asta-i roade pe dinauntru.

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inseamna te sperii de tine insuti si pleci? ramai fara optiuni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exemplu cu Becali si Vadim sunt nefericite. Au niste scripturi foarte bine conturate.

Esti de parere ca Tiriac isi persecuta fiul? Eu stiu ca isi duce traiul numai prin statiuni gen Monte Carlo. Poate il bate la cap sa faca si el ceva in viata. Asta nu e persecutie.

 

Am zis de Columbeanu, nu il admir cum face sex cu nevasta ba in gura ba in fundulet (in localuri publice) si se mai si lauda amandoi cu asta. Dar sunt absolut convins ca unu precum Columbeanu nu va face boli psihice. Nici unu ca Prigoana, poate isi mai persecuta uneori consoartele sau copiii, asa mai finut, dar pe urma

Editat de mi0rita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×