Sari la conținut
Forum Roportal
Swat Cat

Inrosirea pielii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am o mica problema..cand rad rau de tot cand sunt pus intr-o situatie jenanta..... ma fac tot rosu si ma sufoc de caldura..si faza asta esta ca dominoul..ca stiu ca m-am facut rosu ca dracu tot din cauza asta ma fac si mai rosu si stau asa ceva timp :pardon: ...stiu ca asta e de la faza ca esti timid..dar nu e in totalitate... pare sa fie ceva fiziologic... ce trebuie sa fac sa nu mai asa probleme... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Principala chestie e timiditatea de te inrosesti si pana in varful urechilor. Probabil ca mai ai si un ten foarte alb si mai sensibil si se vede orice tresarire. Si la mine cand e ger mi se inrosesc obrajii, la fel si vvara daca imi e prea cald ma colorez. Asta e m-am impacat cu ideea, sunt alba ca varul (uneori) si se vede totul :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt destul de alb...dar la mine e si cand rad..sau cand sunt ff nervos... e normal sa te inrosesti dar la mine e cam exagerat...adica pot sa ma fac negru la fata :spiteful:))) :spiteful:

 

macar sa explice cineva cum functioneaza faza cu inrositul fetei..poate gasesc o solutie medicala sau psihica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×