Sari la conținut
Forum Roportal
johnymic

Gardulet din cauciucuri uzate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Johny,dar ce faci cu broastele...ca o sa te intalnesti cu ele prin curte. :flowers: Mie imi place aleea din ultima poza...cam asa am amenajat una in curte,care duce la o masa rotunda cu butuci de copac,pe post de scaune.Acum astept sa creasca iarba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac broscutele :flowers: dar nu cred ca isi va face vreuna casuta in cascada mea, e prea mica si e cam in mijlocul orasului. Oricum nu m-ar deranja atata timp cat nu ar fi prea multe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu...ma faci sa rad...Astea vin oricum,daca simt ca au unde sta.La mine in curte vin si daca e vremea mai ploioasa...daca as amplasa o baltoaca,ar fi raiul lor.Am vazut la niste vecini in piscina un broscoi,numai bun de facut prajit,asa gras si frumos era...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu la mine in zona nu am vazut niciodata de aia ziceam ca nu cred sa am oaspeti de genul asta. Nici pe vecini nu i-am auzit plangabdu-se de asa ceva. Tu de unde sti GinGin poate ca la broscute nu le place Timisoara unde stau eu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu incerci gard viu, bunicul are un gard tare frumos din salcam, trece ceva vreme pana ajunge la o inaltime acceptabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu incerci gard viu, bunicul are un gard tare frumos din salcam, trece ceva vreme pana ajunge la o inaltime acceptabila.

 

 

nu prea merge la ce vrea el sa faca. plus ca pana cresc salcamii trec 5-6 ani. si mai sunt si camioanele.

nu merge decat cu pietre sau pari, ori saparea unei rigole ce se betoneaza.

lasa-l sa-si faca lacul cu cascada si broaste. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×