Sari la conținut
Forum Roportal
Tz4Bu

salut..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt nou pe forum .. am 13 ani .. si vreau sa mai invat si yo cate ceva despre dragoste si alea alea :focus: o parte deja le stiu ... adik am prietena .. ne sarutam ( altii am vazut ca aveau probleme cu asta ) .. dar .. cum trec la pasul urmator ..?

 

PS : sper ca nu o sa credeti ca sunt obsedat sau altele dar am vazut ca se discuta aici despre multe .. thx :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum nu vreau s-o fac pe puritanul, dar...ai 13 ani, ce pasi vrei sa mai faci la varsta asta? Daca nu mai rezistati (desi am impresia ca doar tu nu mai rezisti)...go for petting. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt nou pe forum .. am 13 ani .. si vreau sa mai invat si yo cate ceva despre dragoste si alea alea :P o parte deja le stiu ... adik am prietena .. ne sarutam ( altii am vazut ca aveau probleme cu asta ) .. dar .. cum trec la pasul urmator ..?

 

PS : sper ca nu o sa credeti ca sunt obsedat sau altele dar am vazut ca se discuta aici despre multe .. thx :-

:focus: abea ieshi din scutec si vrey ceva mai mult ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai bateti joc de mine:( am postat aici sperand ca o sa ma ajutati nu o sa radeti d mine .. am mai facut sex da vreau sa fac cu cineva de varsta mea daca ma intelegeti ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu va mai bateti joc de mine:( am postat aici sperand ca o sa ma ajutati nu o sa radeti d mine .. am mai facut sex da vreau sa fac cu cineva de varsta mea daca ma intelegeti ..

 

:focus: Yo te intzelg batrane. Absolut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu va mai bateti joc de mine:( am postat aici sperand ca o sa ma ajutati nu o sa radeti d mine .. am mai facut sex da vreau sa fac cu cineva de varsta mea daca ma intelegeti ..

 

Wow! Ai facut-o deja!Sa inteleg ca vrei sa faci sex cu prietena ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar imi cer scuze,nu as vrea cumva sa te simti jignit.Eu la varsta de 13 ani,nu stiam bine ce e cu mine... :focus: ,dar dupa parerea mea e o varsta destul de frageda...

Stiu ca este posibil ca hormonii sa se manifeste diferit,sau ca abia acum au inceput sa se manifeste(depinde de fiecare),dar parerea mea este ca "e cam devreme pentru sentimente profunde".Mai ai si tu "putintica rabdare",vei avea destul timp pentru dragoste...

Fiecare varsta este cu bucuriile sale...incearca sa nu le pierzi,caci nu le vei mai gasi niciodata.Toate la timpul lor.

Ia si traieste-ti copilaria,caci este unul din lucrurile cu care nu te intalnesti decat o data in viata...

Daca totusi sfatul meu ti se pare mult prea banal...nu stiu ce as putea sa iti spun,tinand cont ca tu ai spus ca deja ai mai facut sex...pai,la care pas vrei sa mai treci???daca deja ai ajuns la punctul asta,inseamna ca deja stii despre ce este vorba....sau asa ar trebui. :crazy: Sincer nu stiu cam cati sunt dispusi sa isi inceapa viata sexuala la 13 ani,deci ,daca vrei un sfat cat mai obiectiv ...mmm, :P vezi si tu cam cum reactioneaza partenera(asta presupunand ca esti baiat),daca ea accepta ceva mai mult decat niste simple mangaieri...

Sau ai putea sa discuti pur si simplu....si aici presupunand ca ea nu o sa aiba nici un soc,cu privire la subiect. :-

 

Inca o data iti spun ,traieste-ti copilaria,micile flirturi,prima iubire imposibila,chestii de genul asta...ca de restul o sa tot ai timp.

Editat de Dark_Dragon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×