Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Ozn la World Trade Center

Ce parere aveti?  

46 membri au votat

  1. 1. Adevarat sau fals?

    • Adevarat
      17
    • Fals
      21
    • Nu stiu
      8


Postări Recomandate

Se zice ca daramarea lui World Trade Center a facut parte din planurile guvernului american si ale Noii Ordini Mondiale.

Aici e un clip video filmat inainte cu ceva timp de a se intampla catastrofa din 11 septembrie.

De ce sa fi vizitat ozn-ul acea cladire?

Altii zic ca e asemanator unui ozn care a vizitat recent Bulgaria...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu ca ar fi fost o cacialma...va postez luni linkul, nu-l am acum nu sunt la serv , acolo-l am ...

 

tot ce se poate in lumea asta din ce in ce mai ... nebuna :mda:

 

 

 

oricum eu am facut o similitudine intre masoni si reptilieni ... nu stiu ... inca nu stiu ce sa zic

 

daca e adevarat ce am citit pe ascend si au intentii nasoale cu noi... am fi manipulati pentru a fi un soi de sclavi furnizatori de energie pentru ei, ca in Matrix... oare ... basmele si SF-urile sunt adevarate ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am citit si eu ca ar fi fost o cacialma...va postez luni linkul, nu-l am acum nu sunt la serv , acolo-l am ...

 

tot ce se poate in lumea asta din ce in ce mai ... nebuna :mda:

oricum eu am facut o similitudine intre masoni si reptilieni ... nu stiu ... inca nu stiu ce sa zic

 

daca e adevarat ce am citit pe ascend si au intentii nasoale cu noi... am fi manipulati pentru a fi un soi de sclavi furnizatori de energie pentru ei, ca in Matrix... oare ... basmele si SF-urile sunt adevarate ?

Parerea mea e ca da.

Alta perspectiva, acelasi video...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se zice ca daramarea lui World Trade Center a facut parte din planurile guvernului american si ale Noii Ordini Mondiale.

Aici e un clip video filmat inainte cu ceva timp de a se intampla catastrofa din 11 septembrie.

De ce sa fi vizitat ozn-ul acea cladire?

Altii zic ca e asemanator unui ozn care a vizitat recent Bulgaria...

Cine stie...ce stim noi si cita informatie ajunge de fapt la noi? Eu cred ca nu se stie niciodata...Poate nu, dar poate fi si...da!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se zice ca daramarea lui World Trade Center a facut parte din planurile guvernului american si ale Noii Ordini Mondiale.

Aici e un clip video filmat inainte cu ceva timp de a se intampla catastrofa din 11 septembrie.

De ce sa fi vizitat ozn-ul acea cladire?

Altii zic ca e asemanator unui ozn care a vizitat recent Bulgaria...

vrajeala ... imaginea-i trucata ; daca in prima parte ozn-ul ala pare ok, la a 2-a lipitura scoate fum :aranjare:

 

o avea gaze saracu' :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o serie de emisiuni si documentare care prin dovezi destul de credibile dadeau ca vinovat de atentat guvernul american. Si eu incep sa cred ca e asa.

Dar OZN-uri.....??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×