Sari la conținut
Forum Roportal
maruca80

Recomandare doctori hepatologi/ spitale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Am inceput sa ma uit pe forumul acesta de ceva vreme in speranta ca o sa aflu cat mai multe lucruri despre hepatita.

Anul trecut am aflat ca parintii mei sufera de hepatita. Mama sufera de hepatita C, iar tata de hepatita B.

Si-au tot facut analize la un doctor de la Spit. Colentina, dar din ce imi povestesc ei nu prea sunt multumita de felul in care ii trateaza. Doctorul este destul de indiferent...

Momentan, virusul este inactiv la amandoi, slava domnului...

 

Puteti sa ne recomandati, va rog, alti doctori buni de la Spitalul Victor Babes, Colentina sau Fundeni?

 

Va multumesc din suflet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Am inceput sa ma uit pe forumul acesta de ceva vreme in speranta ca o sa aflu cat mai multe lucruri despre hepatita.

Anul trecut am aflat ca parintii mei sufera de hepatita. Mama sufera de hepatita C, iar tata de hepatita B.

Si-au tot facut analize la un doctor de la Spit. Colentina, dar din ce imi povestesc ei nu prea sunt multumita de felul in care ii trateaza. Doctorul este destul de indiferent...

Momentan, virusul este inactiv la amandoi, slava domnului...

 

Puteti sa ne recomandati, va rog, alti doctori buni de la Spitalul Victor Babes, Colentina sau Fundeni?

 

Va multumesc din suflet.

 

Eu il recomand din toata inima pe Dr. Streinu-Cercel de la Bals. Eu am trecut printr-o experienta cumplita, iar daca ar fi sa o iau de la inceput as merge doar pe mina dinsului. E greu de ajuns la dinsul dar merita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu este tratat la spitalul fundeni de domnul doctor COPACI si sintem foarte multumiti de dinsul.Daca ai sa te duci sa stii ca ai sa fii fff...multumit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva emailul doctorului Gheorghe Balan sau a domnului dr Carol Stanciu hepatologi din Iasi? Am cautat pe site-ul universitatii din Iasi dar nu am gasit nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

De la Spitalul Victor Babes iti pot recomanda pe doctora mea,despre care am o parere foarte buna.

Numele ei este Florescu Simin Aysel-Pavilionul B3.Daca e intrebi de ea si te poate ajuta.Parerea mea despre personalul de la Victor Babes este una foarte buna,dar iti spun ca tot personalul e de nota 10.

Mai sunt si alti doctori:

Tudor Alma Gabriela

Cozma

Motoc

Botgros

Cotiga

Enache

Apostol

etc

 

Toti sunt de treaba si de nota 10, si cu ocazia asta vreau sa multumesc doctorilor,asistentelor,si la tot personalul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva emailul doctorului Gheorghe Balan sau a domnului dr Carol Stanciu hepatologi din Iasi? Am cautat pe site-ul universitatii din Iasi dar nu am gasit nimic.

 

astia sant medici ocupati....buni dar cu fff multe activitati .....eu zic sa mergi la cineva mai tanar si care are mai mult timp

 

Stie cineva emailul doctorului Gheorghe Balan sau a domnului dr Carol Stanciu hepatologi din Iasi? Am cautat pe site-ul universitatii din Iasi dar nu am gasit nimic.

 

 

sau poti sai gasesti la clinica de gastro de la spiridon...daca esti din iasi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
astia sant medici ocupati....buni dar cu fff multe activitati .....eu zic sa mergi la cineva mai tanar si care are mai mult timp

sau poti sai gasesti la clinica de gastro de la spiridon...daca esti din iasi

 

 

Scuze ca ma bag aici

 

DANI34 am trimis un mesaj pt tine la lilli777 ,mergi cu mesajul pina jos.

Sanatate

LOD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru lod.

scuze ca ma bag aici, ce mai face sotul tau? sper ii merge bine. este singura persoana despre care stiu ca a facut transplant si a reusit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru lod.

scuze ca ma bag aici, ce mai face sotul tau? sper ii merge bine. este singura persoana despre care stiu ca a facut transplant si a reusit!

Sotul meu e bine , relativ as putea zice, pt ca virusul hepatitei c a revenit si ataca ficatul ,dar acum sta pe o doza de interferon ca sa tina nivelul de virusi jos sa nu atace ficatul.

Muncim si munceste si el cu noi numai ca nu ridica si mai se fereste de raceli sau oameni raciti si de praf ca sa nu intre in plamini.

Sint tot felul de tratamente care sint pe cale de aparitie si dupa sarbatori o sa iau legatura cu ceva companii sa vad ce mai aflu si de la ei poate reusim sa ne bagam si noi la ceva.E cam greu pt. sotul meu cu transplant .Ei in general accepta la testari oameni cu ficatul lor - situatia e un pic mai complicata dupa transplant si vrem si noi sa fim siguri ca o sa mearga ,ca sa nu ne trezim in situatia ca isi pierde ficatul.

In rest ce sa zic ,multumim Bunului Dumnezeu ca ne-a adus pina aici si sper sa ne-ajute si de-aici incolo.

Tu cum o mai duci?

Nu prea am mai scris in ultima vreme -am fost tare prinsa intre drumuri -spital si munca .Merg mult cu masina de colo-colo ,la spital pentru analize apoi inapoi la munca si alte drumuri . De multe ori cad de oboseala seara,de nu mai am chef de nici macar o stire la televizor.

Iti urez Paste fericit si numai bine .

CRISTOS A INVIAT

LOD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×