Sari la conținut
Forum Roportal
best_thing

Cat poate rezista el fara sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt impreuna cu prietenul meu de 9 luni ...si inca nu am facut dragoste! el vrea foarte mult, insa eu am unele retineri nu sunt sigura daca asta vreau :) ...imi puteti spune va rog cum este pt el adica sa aflu parerea unui baiat! multumesc mult si pser sa tratati cu seriozitate topicul meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur pentru tine ca a stat cu tine noua luni pana acum. Inseamna ca meriti. Si el e un finut. Eu daca nu faceam sex in prima luna ... era deja o cauza pierduta si cautam altceva. Dar ... eu am fost un badaran, si mi-am urmarit interesul meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te teme. Te vrea pentru el si de aceea a asteptat atata. Si mai poate atsepta inca atat daca te iubeste mult.

 

Eu cu prima mea am stat un an pana sa facem treaba aia si a fost ok chiar si dupa atata timp.

Lucreaza intre timp la retinerile tale . E ceva care te retine si cred ca e legat de el. :) :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt impreuna cu prietenul meu de 9 luni

al meu sot m-a asteptat 1 an si ceva luni cand eram prieteni :) .....dar nu stiu insa daca el a fost cuminte in perioada aia :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt impreuna cu prietenul meu de 9 luni ...si inca nu am facut dragoste! el vrea foarte mult, insa eu am unele retineri nu sunt sigura daca asta vreau :flowers: ...imi puteti spune va rog cum este pt el adica sa aflu parerea unui baiat! multumesc mult si pser sa tratati cu seriozitate topicul meu

probabil e foarte tanar ... si la varsta asta dragostea-i idilica :doh:

insa , intr-o buna zi va dori sa guste din fruct ... fie cu tine sau cu o alta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu zice nicaieri ca el ar fi avut sau nu alte fete inainte, poate el nu mai e tocmai virgin :lol2:

 

Ai dreptate, insa fata zice ca are ceva retineri pe statul de plata si daia nu poate. :doh:

Eu cred ca problema e la ea.

 

Aoleuuuu , :flowers: daca el nu e cuminte intre timp si daia mai asteapta ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

Daca ea nu e hotarata si el ca sa nu o forteze mai viziteaza si alte domnite pt un orgasm :)

Oricum daca e baiat istet, ea n-are cum sa afle :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probabil e foarte tanar ... si la varsta asta dragostea-i idilica :doh:

insa , intr-o buna zi va dori sa guste din fruct ... fie cu tine sau cu o alta :)

 

Mai Raul, pe ce lume traiesti ? Asa sunt astia tineri ? Poate e prea batran si nu mai poate :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

Daca ea nu e hotarata si el ca sa nu o forteze mai viziteaza si alte domnite pt un orgasm :)

Oricum daca e baiat istet, ea n-are cum sa afle :lol2:

 

 

Pai cam da , dar nu ar fi foarte corect nu ?

 

Ideea e ca el sa o astepte , pe bune, adica sa nu mai viziteze si alte domnite pana se gandeste ea. Oricum eu zic ca daca e dragoste intre ei se asteapta reciproc pana la momentul potrivit. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×