Sari la conținut
Forum Roportal
|r|nA

Propuneri de cursuri

Postări Recomandate

Sunt tare curioasa ce ar putea face un elev in afara scolii ( pe langa meditatii , baschet , tenis sau alte de-astea ) . Avand in vedere ca liceul meu nu ofera nici o activitate extrascolare , cum am auzit pe la alte licee : fac schimburi de experienta cu elevi din alte tari , in fiecare sambata au debate-uri , cursuri de arta fotografica , etc. Poate imi dati si mie niste idei 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt tare curioasa ce ar putea face un elev in afara scolii ( pe langa meditatii , baschet , tenis sau alte de-astea ) . Avand in vedere ca liceul meu nu ofera nici o activitate extrascolare , cum am auzit pe la alte licee : fac schimburi de experienta cu elevi din alte tari , in fiecare sambata au debate-uri , cursuri de arta fotografica , etc. Poate imi dati si mie niste idei  8)

[snapbacca]26912[/snapbacca]

 

 

Am inteles ca poti facr cursuri de dansuri latino in Constanta (chiar daca nu te dai in vant dupa muzica latino, face bine la silueta) si cred ca oriunde poti face un curs mai serios de cosmetica, de calculatoare etc. Trebuie sa cauti putin. Cred ca ai sa gasesti daca ai sa dai un search pe google.

 

Roberta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×