Sari la conținut
Forum Roportal
oblio

Incredibil dar adevarat

Postări Recomandate

Am fost uimit cand am intrat ieri pe forumul www.psdbucuresti.ro, unde am scris un mesaj foarte critic la adresa unor lideri care conduc PSD-ul si ma asteptam sa primesc bann. Dar spre surprinderea mea nu am patit acest lucru.Au aparut pe acest forum tot felul de dezvaluiri si nimeni nu le-a sters.Daca vreti sa va distrati si sa aflati lucruri interesante intrti si voi. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost uimit cand am intrat ieri pe forumul www.psdbucuresti.ro, unde am scris un mesaj foarte critic la adresa unor lideri care conduc PSD-ul si ma asteptam sa primesc bann. Dar spre surprinderea mea nu am patit acest lucru.Au aparut pe acest forum tot felul de dezvaluiri si nimeni nu le-a sters.Daca vreti sa va distrati si sa aflati lucruri interesante intrti si voi. :pee

[snapbacca]26378[/snapbacca]

Nu te mira. Nu a sters nimeni nimic ca-sa prea ocupati sa se bata pe ciolanul intern

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incredibil dar adevarat psd isi da cu firma in cap

vezi recentele demiteri din psd. cred ca abia acum ar trebui sa ne dam seama cu cine am avut de-a face... pacat de dl Geoana pentru care am un respect deosebit .... singura lui scaparea ar fia sa EMIGREZE la un partid de dreapta... pentru ca asta se potriveste de minune cu stilul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incredibil dar adevarat psd isi da cu firma in cap

vezi recentele demiteri din psd. cred ca abia acum ar trebui sa ne dam seama cu cine am avut de-a face... pacat de dl Geoana pentru care am un respect deosebit .... singura lui scaparea ar fia sa EMIGREZE  la un partid de dreapta... pentru ca asta se potriveste de minune cu stilul lui.

[snapbacca]34717[/snapbacca]

Lasa-ma si cu Goana, care este un fel de Nastase, dar la nivel mai mic. De Geoana este mai mult spoiala, decat esenta. Nu neg ca poate este bun, dar din cate zice el nu este mai mult de 30 % real. Ca nu suntem nascuti ieri sa credem ca a ajuns unde este acum numai pe merite. (A se vedea trecutul lui, si cine sunt parintii)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aviz amatorilor: intrati acum pe www.psd.ro (sau cum au ei adresa) si sa vedeti ce n-a vazut Parisul :) : cum invita pe cei care au vazut sau au suferit abuzuri din partea unor membri psd sa declare acest lucru, cud etalii. Si cred ca o sa le zica Iliescu ;) acelora ceva de genul: "Mai draga, ai cerut cam putin", :roll: sau " Mai draga, ai fost cam bland". :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×