Sari la conținut
Forum Roportal
Zburam

Cum reusiti sa prelungiti actul sexual?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei, ce sa zic? Barbatul meu o tine lunga 18-20 de ore, eu nu mai pot, dar el ii da inainte, eu ma mai fofilez si strecor gomflabila in locul meu, merg la baie, fac mancare, ma mai uit pe usa de la dormitor cand miroase a cauciuc incins ca sa nu mi se arda crestinul la scula, dau cu aspiratorul, ma uit la telenovela, ma duc iar la dormitor si torn oleaca de solutie de racite pe biata papusa, timp in care al meu da la rame continuu, ca doar asta-i scopul, nu? Adorm si eu, ca maine merg la munca, dar ma trezesc putin mai devreme, ca sa mai schimb la tura pe biata papusa, ca e deja latta cat patul, de cat o freaca omul asta. Merg sa pregatesc micul dejun, il chem si pe omul meu, nu inainte de a-i monta vaginul din latex pe scula. Plecam la munca, dar lui i-am facut program de lehuza, ca nu am gasit inca un job unde fantastica lui miscare de scula sa ii poata fi de folos, asa ca, saracul de el, de cat de prelungit ii este actul sexual, nici nu mai poate avea o viata normala. Ciorba si lichidele lea bea cu furtunasul, ca, de cat se misca inainte si indarat, ar curge pe el toate. Sper ca povestea mea e cea mai frumoasa, da?

Redevenind serioasa vreau sa iti spun ca:

1. Dragul meu, am o varsta si un baiat de 21 de ani, sunt o femeie etrem de open mind, dar ma tem ca tu ori esti un pusti de...nici nu stiu cati ani, ori ai o mare problema.

2. Tu inca nu ai invatat sa faci sex de fapt. Auzi...sa nu iti placa, tu de fapt astepti doar orgasmul ca atunci e ok pentru tine. te vezi ce ai scris?

3. Parerea mea, daca o fi vreun gram de adevar in ce spui, este sa muti acest topic la rubrica de sport. Ca tu nu faci sex, de facut dragoste nici nu se poate vorbi, tu practici sex sportiv. Ma indoiesc sincer ca e real ce spui, dar, presupunand ca nu minti, asta e problema ta. Se cheama sex sportiv.

4. Daca chiar asta e problema, cat e in erectie, bag-o in ipsos din cel cu intarire rapida, pune un prezervativ peste si gata, asta-i solutia.

:P :tease: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai patit-o si tu? Tot 8 H /zi? tot 10-11 zie la rand? :P

Da da..numai ca ..la mine cite o ora ..timp de ..80 de zile.. :tease: :crazy: neintrerupt..

..si eu cred ca sinteti invidioase pe saracul baiat... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai spulberat visele baiatului! :P

:beee:

 

Pai, zau asa, am si eu ceva ani buni, n-am nici un grad de rudenie cu Sfanta Fecioara sau Maica Tereza, dar asa ceva n-am pomenit si nici auzit. Pana la urma cred ca-i o boala, daca el chiar are asa ceva. Ceea ce ma determina sa cred ca e doar un pusti care viseaza, facand harti pe cearsafuri este faptul ca, dupa ce a zguduit-o cu 2-3 ore, a bagat-o, din top, pe aia cu 8 ore pe zi, timp de o saptamana. Cred ca 8 ore minim se recomanda unui adolescent sa doarma, nu? Sa vina un medic, ajutooor! Sa ne spuna faza cu orele de somn obligatorii, dar, mai ales, sa il sfatuiasca pe baiatul asta. Parca am vazut eu si SF pe forumul asta?

 

 

Da da..numai ca ..la mine cite o ora ..timp de ..80 de zile.. :tease: :crazy: neintrerupt..

..si eu cred ca sinteti invidioase pe saracul baiat... :blink:

 

Invidioase...nuuuuu, dar miloase tare. Mila de mama lui care spala zilnic lenjeria de pe pat. Adica el are erectie si de 8 ore...zice el, desigur, si vine aici sa intrebe cum se prelungeste actul sexual. Pai nu-i de basme? Ascutla ce zic eu aici. Schimba topicul sau fa altul intitulat asa: Cum reusesc sa imi scurtez actul sexual, ca sunt deja turbate femeile dupa mine? Sau alt titu, de data asta, sincer. Cum sa fac sa vad si eu o pasarica prima oara in viata mea, fara sa ejaculez inainte de o atinge?

 

2-3 ore...la un numar... ce fata rezista atata??? iti tre si contidie fizica....da am o intrebare..... nu ai dureri de spate???

 

Doar o nimfomana poate rezista, sau una tabacita taaaaaaaaaare.

Editat de macrina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, zau asa, am si eu ceva ani buni, n-am nici un grad de rudenie cu Sfanta Fecioara sau Maica Tereza, dar asa ceva n-am pomenit si nici auzit. Pana la urma cred ca-i o boala, daca el chiar are asa ceva. Ceea ce ma determina sa cred ca e doar un pusti care viseaza, facand harti pe cearsafuri este faptul ca, dupa ce a zguduit-o cu 2-3 ore, a bagat-o, din top, pe aia cu 8 ore pe zi, timp de o saptamana. Cred ca 8 ore minim se recomanda unui adolescent sa doarma, nu? Sa vina un medic, ajutooor! Sa ne spuna faza cu orele de somn obligatorii, dar, mai ales, sa il sfatuiasca pe baiatul asta. Parca am vazut eu si SF pe forumul asta?

Invidioase...nuuuuu, dar miloase tare. Mila de mama lui care spala zilnic lenjeria de pe pat. Adica el are erectie si de 8 ore...zice el, desigur, si vine aici sa intrebe cum se prelungeste actul sexual. Pai nu-i de basme? Ascutla ce zic eu aici. Schimba topicul sau fa altul intitulat asa: Cum reusesc sa imi scurtez actul sexual, ca sunt deja turbate femeile dupa mine? Sau alt titu, de data asta, sincer. Cum sa fac sa vad si eu o pasarica prima oara in viata mea, fara sa ejaculez inainte de o atinge?

Doar o nimfomana poate rezista, sau una tabacita taaaaaaaaaare.

io tot cred ca sinteti invidioase ..baiatul a spus ca era nimfomana fata ..ca ..nu era chiar 3 ore....doar 1jumate.. :blink: ..si poate are masina de spalat..ce ..nu se poate .. :crazy:

,,si el intreba de ce este epuizat ..nu cum prelungeste actu'.. :P

 

Casa,masina si 1 mil /luna, merge? :crazy:

Ai bre... pe ca sa fiu invidioasa? Sa spunem ca ar fi adevarat,daca aveam un sot asa... saream la bataie! Pt ca,in astfel de cazuri,te simti folosita! 8 ore??10 zile la rand?? La batranetile mele?? Las-o dreak...

:tease:

..daca mai dai 2 sute peste .vin io...dar o ora pe zi..timp de 90 de zile..tot orele alea ies..ce e peste ..e ...bonus.. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Reusiti sa prelungiti actul sexual? eu nu pot sa zic ca am multa experienta...nam facuto decat cu vreo 12 fete la viata mea.. dar acum pot sa prelungesc actul sexual si pana la 2 3 ore la un numar... doar ca imi creeaza o problema din cate vad... am erectie mai greu apoi a 2 a zi daca vreau sa fac sex din nou...ar putea cineva sa imi zica de ce?

 

Ma fascineaza subiectul, zau, nu ma obsedeaza, a nu se intelege gresit. Incerc sa imi dau seama ce probleme are baiatul asta, de fapt. Dupa cum se poate constata din cuvintele accentuate de mine mai sus, baiatul are o probleme...pe toate le prelungeste fara pauzele naturale si normale, in speta si scrie cum face amor...cat mai fara pauze, virgule, cratime, etc. Da rau si in scris, asa-i si in sex si in viata. Si caviarul e o delicatesa, dar daca mancam caviar la aperitiv, felul unu, doi si desert...greata e asigurata, voma va incununa festinul nostru. In viata tot ce are masura a bunui simt, a regulilor nescrise e ok.

Editat de Mamaitza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hac!... cum maaaaaaaaaaaaa sa prelungeti sexualul? :cheer: ...hac!... adica sa-i pui protez ? sau cum ? hac! ... cat de lung vreti sexualul? hac!

 

mon cher, ma zapacii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2-3 ore...la un numar... ce fata rezista atata??? iti tre si contidie fizica....da am o intrebare..... nu ai dureri de spate???

fac sala.. si la abdomene am dureri enorme de spate..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, sustii ca motivatia ta e satisfacerea partenerei. Pai, mai copile, poate avea fata aia 2 orgasme (minim) daca ii aplici un cunilingus de toata frumusetea. Si pentru asta nici nu e cazul sa ii arati madularul, macar. Si stai asa, mai pe o parte, caz in care spatele tau nu sufera. Apoi...Doamne, sunt atatea tehnici pentru un barbat educat si cu o minima cultura sexuala, incat orgasmele se pot rostogoli in valuri si va zice fata aia ca nu-i pe lume mascul mai tare decat tine. Ideea asta cu dotare imensa si ore de prestatii, cred ca se mai regaseste acum pe la ciobanii care coboara tare rar din varful muntelui. Dar pe care nevestele lor ii insala cu unii mai putin dotati fizic, dar care stiu unde sa aplice limba sub munte (la al lui Venus ma refer, de data asta). As zice ca ar fi bine sa citesti si tu cate ceva despre ce-si doresc femeile in pat, de la partenerul lor. Lasa ca deschid eu un topic pe tema asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi dak vam intrebat...chestiile astea rapid ati sarit in sus.. nu ma refeream k veau doar sa ma tina totu conteaza printre care si asta deasta ziceam... eu puneam intrebarea asta altii pun altele.. nu ma refeream k doamne sa dau in ea ca intro iapa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×