Sari la conținut
Forum Roportal
andya

Logarea

Postări Recomandate

Sunt haioase zambetele astea noi ;) Imi plac mult, foarte creative.

 

Dar nu asta era subiectul. Am o rugaminte, nenea admin. Am abservat ca daca intru pe internet de pe calculatorul de pe care m-am inscris pe forum, ma loghez automat. Daca folosesc alte calculatoare trebuie sa introduc parola.

Mi se pare corect, dar intamplator calculatorul de pe care m-am inscris este calculatorul de la servici, pe care il mai folosesc si altii uneori, si nu vreau sa se poate loga automat cu numele meu. Se poate sa faci ceva ca sa trebuiasca sa introduc parola, indiferent de calculatorul pe care il folosesc?

 

Acum intamplator m-am logat automat cu toate ca am folosit alt calculator si nu inteleg de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe pagina de log-are

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?act=Login&CODE=00

este o casuta "Iti amintesti de mine?" (probabil nu e cea mai inspirata traducere) daca o bifezi cand introduci date tale vei intra direct in cont.

Aceasta casuta nu este decat pe pagina respectiva.

Mai este o varianta: pe pagina de index a forumului ai un linca "Stergeti coocaie-urile scrise de acest forum" si se vor sterge toate setarile salvate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Iti amintesti de mine?" (probabil nu e cea mai inspirata traducere)

[snapbacca]25957[/snapbacca]

 

Acolo poti de exemplu sa traduci cu "Tine-ma minte" sau asa ceva, ar suna mai ...binisor ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oca, merci. Scuze, ar fi trebuit sa stiu....acum mi-am adus aminte ca acasa am deselectat casuta dar la servici probabil ca nu ma fost atenta o data si gata, ma logam automat.

 

Ah, si sunt de acord cu contele in ceea ce priveste denumirea. Cred ca cel mai usor ar fi "Memoreaza parola"...cred ca asa am intalnit-o pe alte site-uri.

Editat de andya

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×