Sari la conținut
Forum Roportal
kmikz

Despre template-uri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a auzit cineva de templates.altscream.ro?

vreau sa cumpar de la ei si nu stiu daca sunt de incredere ...

a cumparat cineva ?

merci

Editat de roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer mi se pare o tampenie sa cumperi templateuri de la alti !! mai bine inveti si iti faci singur !! oricum eu nu am auzit de ei !! bafta !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer mi se pare o tampenie sa cumperi templateuri de la alti !! mai bine inveti si iti faci singur !! oricum eu nu am auzit de ei !! bafta !!

[snapbacca]25765[/snapbacca]

 

Nu e chiar asa si template-urile sunt o optiune daca nu te pricepi la design dar trebuie alese de undeva de unde sansele ca acelasi design sa fie si la altii sunt mici.

Daca alegi de la cineva care le vinde din Romania (si la asa preturi) iar dupa cumparare ele nu sunt scoase din baza de date (ba chiar este un top al celor mai vandute) atunci ai sanse mari sa mai vezi site-uri cu design-ul cumparat.

Daca nu te intereseaza ca mai sunt 100 de site-uri cu acelasi design atunci poti linistit sa cumperi un template de aici.

Daca sunt de seriosi nu stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda.. ai dreptate roportal !! si sigur cred ca acel site va da de 1mie de ori acelasi template daca e nevoie !! mai bine apeleaza la o firma de webdesign !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ehh o sa incerc totusi sa iau... 300 de ca nu e mare branza... la cate miliarde de situri sunt nu cred ca se intalnesc 2 designuri la fel desi sunt templates

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici mie nu-mi placea ideea de template, dar la urma urmei daca te axezi mult pe continutul site-ului, de ce sa faci o muca care altii au facut-o probabil mai bine ca tine ? Asta e valabil in anumite cazuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca in toata lumea vroia sa zica :dee !! oricum daca vrei sa-ti cumperi template cumparati pe noi nu ne deranjeaza cel putin pe mine !! daca vrei ai putea sa folosesti PHP-Nucae, e107 sau Xoops si cauti un template pentru astea !! bafta in continuare !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu caut un template pentru un forum :De vreau sa vad cum e facut si sa incerc si eu. Daca stiti unde pot sa gasesc asa ceva, please help. :De

Editat de Neo_Xcess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×