Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dom'le, cum bine spunea un forumist, Soimos a devenit brand. Cred că, cel puţin odată, am fost contrariaţi fiecare de argumentaţiile lui, neduse p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Soimos cu fiecare postare isi mai pune o lopata de carbuni pentru zilele din iad. Acum isi strange carbuni negri pentru zile fierbinti. Sa ne rugam pentru sufletul lui atat de aproape de Iad, poate se intoarce la Cel Sfant sa fie vinecat de satanismul care la cuprins.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lui Soimos ii place sa fie megastar. Dar, acestuia ii scapa un lucru esential ( ca dealtfel tuturor persoanelor de aici si de pretutindeni )...

El nu isi da seama ca cei pro sau contra Iisus au fost asa inca de dinainte de-a se naste...si vor ramane cum au fost la timpul prezent. :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rog fără băşcălie, vreau părerile extinse şi complete ale lui Soimos, tocmai pentru a evita discuţiile offtopic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul caruia n-am nici un chef sa-i fac reclama. La mine e pe ignore. Ochelarii lui or fi nemtesti, da' tot de cal sunt.

E un topic fara rost. A stiut foarte bine sa iasa in evidenta singur, nu cred ca are nevoie de reclama (gratuita).

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine-i Soimos? :friends:

Imi pare rau ca trebuie sa iti spun ca esti o ignoranta.Este luceafarul de dimineata insa se vede doar la religie si spiritualitate.Ar fi bine sa vii din cand in cand sa mai lasi blabla si sa treci la lucruri mai serioase.E o pierdere pt tine sa nu cunosti cel mai competent avocat a libertatii de gandire.

Eu recunosc ca sunt fan soimos.E cel mai capabil sustinator a ideilor lui.Iar cum zice baciul daemon nu este adevarat.intotdeauna isi duce ideile pana la capat.Ba chiar si mai departe.In locuri unde celelalte minti se opresc sovaitoare.A reusit sa faca ceea ce ateii se chinuie de atata vreme.A demolat o carte care a adus multa nenorocire planetei.

Editat de ioanide

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau ca trebuie sa iti spun ca esti o ignoranta.Este luceafarul de dimineata insa se vede doar la religie si spiritualitate.Ar fi bine sa vii din cand in cand sa mai lasi blabla si sa treci la lucruri mai serioase.E o pierdere pt tine sa nu cunosti cel mai competent avocat a libertatii de gandire.

:hi: :)

Apai sa mai iasa el de la religie si sa populeze si celelalte subforumuri, eu nu-l cunosc, e ateu? e musulman? violeaza femei? sta in inchisoare? e major? are nevasta? l-au batut parintii cand era mic? :friends:

 

La mine e pe ignore.

Inseamna ca-i mai rau decat Olga daca ai demarat o asa actiune :jester: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unul caruia n-am nici un chef sa-i fac reclama. La mine e pe ignore. Ochelarii lui or fi nemtesti, da' tot de cal sunt.

E un topic fara rost. A stiut foarte bine sa iasa in evidenta singur, nu cred ca are nevoie de reclama (gratuita).

La tine toti care nu sunt de acord cu ideile tale sunt pe ignore.Nu ca ar fii o pierdere pt cei pusi pe ignore.Ba dimpotriva este un beneficiu.Nu mai trebuie sa iti raspunda PM-urile patetico furibunde.

 

:hi: :)

Apai sa mai iasa el de la religie si sa populeze si celelalte subforumuri, eu nu-l cunosc, e ateu? e musulman? violeaza femei? sta in inchisoare? e major? are nevasta? l-au batut parintii cand era mic? :friends:

Inseamna ca-i mai rau decat Olga daca ai demarat o asa actiune :jester: :focus:

Hahaha!Nu te dezminti nici acuma.L-ai si pus la zid!Daca vrei il vei cunoaste .El nu pune pe nimeni pe ignore doar pt ca nu isi poate sustine punctul de vedere.Sanatate maxima va doresc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×