Sari la conținut
Forum Roportal
doru2007

ECRAN LAPTOP

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am achizitionat de curand un laptop nou cu urmatoarea problema:In momentul in care in deschizi pe fondul de bleu deschis al windows-ului apare in partea de sus stanga o mica zona aprox.4 cm patrati asemanatoare fenomenului de magnetizare la televizoarele cu tub catodic(mai decolorata).Ulterior la afisarea meniului nu mai iese in evidenta.Si cei care l-au comercializat nu prea stiu despre ce e vorba decat ca aceste tipuri de ecrane nu se magnetizeaza.Poate primesc aici un raspuns pertinent.

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa apare si la mine, tot in stanga-sus, pe monitorul LCD al comp. cat si pe desktopul de la laptop, deci... no problem. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa e imaginea :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema : am o musculita pe ecran cred ca dupa ecranu de protectie....... pot sa desfac ecranu sau nu?......se intampla ceva ? MERSI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema : am o musculita pe ecran cred ca dupa ecranu de protectie....... pot sa desfac ecranu sau nu?......se intampla ceva ? MERSI

Poti sa-l desfaci.

 

Poti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa-l desfaci.

 

Poti?

 

Pei am atat pe lateral cat si sus si jos suruburi (deci.............. se poate desface).Intrebarea ii daca se intampla ceva daca il desfac? Daca ati lucrat cu asa ceva sau daca l-ati desfacut vreodata ma puteti ajuta, daca nu...............lasa-ti pe altii!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×