Sari la conținut
Forum Roportal
laurici76

Implantul mamar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un barbat adevarat iubeste o femeie adevarata pentru CUM E EA - cu sanii naturali pe care ii are

Sanii femeii iubite sunt frumosi si doriti ASA CUM SUNT EI DE LA NATURA

Numai un barbat de plastic place o femeie cu sani de plastic !

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna...wow e prima oara cand scriu pe un forum...vreu sa va zic ca si eu am ales sa imi pum silicoane...la clinica doctorului antohi dar la alt doctor...dc baker....f bun...de treaba

...au iesit super....

poze vedem si noi? ce fel de implant ai? cum este facut implantul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poze nu pot pune deocamdata am bandaje inca....este implant pus sub muschi.......frantuzesti......marca SEBBIN......foarte multumita......rotunde....435 cc........

 

 

Buna, mi-am facut nasul si am pus implante in aceeasi zi. Sint din Braila si am ales sa ma operez la Clinica Hyperion in Galati la dr Calin Dobos. Am cunoscut o fata care s-a operat acolo si arata foarte bine. Apoi l-am vazut si la televizor si m-am hotarat.

Eu am pus implante Matrix anatomice de 315, sub muschi si dupa 3 luni arata ca si cand m-am nascut cu ele! Am inteles ca au garantie pe viata. Dar m-a prevenit ca implantele pot tine dar sanii o sa se schimbe si s-ar putea sa mai am nevoie de interventii.

Nu m-a durut de loc si dupa 4 zile eram in club! Spunea ca m-a operat cu nu stiu ce pensa si un aparat pt sani, si de asta nu doare dupa.

Bine ca e bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din ce material sunt ? mor de curiozitate... sunt pungile alea transparente care fac poc la atingerea acului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din ce material sunt ? mor de curiozitate... sunt pungile alea transparente care fac poc la atingerea acului?

 

La consult mi-a aratat unele transparente rotunde de care zicea ca sunt vechi ca generatie, si altele care nu erau transparente si aveau forma de lacrima - Matrix, si care ar rezista la intepatura de ac. Spunea ca toate au invelis de silicon si un gel inauntru tot de silicon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spui c-ai fost in club la 4 zile dupa interventia chirurgicala, ori exagerezi, ori ai facut o pura nebunie. 1st nu ai voie sa ridici mainile mai sus de nivelul cotului cateva zile bune, 2nd ai un sutien post-operator care nu stiu cum te-ar lasa sa te zbantui prin cluburi si 3rd la orice miscare aiurea in prima si a 2-a sapt post-op riscurile ca cicatricea sa se lateasca, urateasca sunt mari. ai facut o mare tampenie daca ai iesit in club, probabil ca mai puteai astepta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×