Sari la conținut
Forum Roportal
maryan_anghel

Nu pot sa termin... :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta e umor red.

Suptil. :P

 

 

ma provoci ....ai o slabiciune pentru suptil.....:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu siguranta ca acasa esti "baiatul mamei". Ea traieste numai pentru tine si prin tine. Si te-a "golit" in timp atata de mult afectiv, incat in subconstientul tau e loc numai pentru mama. Dpdv psihologic esti prea legat de mama ta. Si de-aia nu poti avea o relatie sexuala normala cu o femeie. Prietena ta, te atrage sexual, insa totodata, in subconstient tu esti tot "baiatul mamei". De-aia cu ea nu ai ejaculare. Insa cu damele de companie se schimba situatia. In relatia cu o prostituata, stii ca ai cumparat-o, si doar pe mama nu o cumperi. Incearca sa rupi dependenta afectiva patologica cu mama ta. Sa nu mai fii dependent mereu numai de sfaturile ei, de gandurile ei, sa nu mai cauti sa o multumesti mereu numai pe ea. Cauta sa fii multumit cu tine insuti. O sa constati ca vei capata incredere in tine si vei realiza , ceea ce acum nici nu banui. Psihoterapia iti este de real folos. Te va ajuta sa rupi relatia subconstienta si dependenta afectiva anormala cu mama. Mult succes.

 

mai anya...lasa explicatiile astea psiho-filo-pompoase....ai citit si ai inteles taman pi dos,,,,

lasa-l pe freud...e prea greu de inteles.....

 

mai baiatu'...cand faci dragoste ca pretena..nu te mai gandi cum sa o satisfaci mai bine pe ea....nu te mai gandi ca ai putea sa faci ceva gresit,,,nu ai cum,,,ea oricum isi face treaba,,,,fi si tu natural....nu te inhiba gandindu-te cum sa faci ...

totul vine de la sine......

si daca ai erectie...nu mai lungi preludiul....ramai fara ea...se blegeste pana la urma...

treci la fapte,,si ai sa vezi cum umpli balonasul

inca ceva,,,,daca te masturbezi inainte pt a avea erectie indelungata ..iar nu este bine....

mai bine scurte si dese...pe unde apucatzi....in baie ,,,in bucatarie...pe boxe,,,,rupetzi un tricou ...improvizeaza...

fi mai " viril"..o sa0i placa si ei la nebunie,,si tu , cu sigurantza...impushti lustra

Bafta ,,,si fir intins

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D )) chiar nuTu?! :P
pai ....nu ...dar,exista mereu un inceput in toate ...sau la toate :Ddar se pare ca aici nu ...suptinceputul e problema ...ci ...finalul :P
mai anya...lasa explicatiile astea psiho-filo-pompoase....ai citit si ai inteles taman pi dos,,,,lasa-l pe freud...e prea greu de inteles.....mai baiatu'...cand faci dragoste ca pretena..nu te mai gandi cum sa o satisfaci mai bine pe ea....nu te mai gandi ca ai putea sa faci ceva gresit,,,nu ai cum,,,ea oricum isi face treaba,,,,fi si tu natural....nu te inhiba gandindu-te cum sa faci ...totul vine de la sine......si daca ai erectie...nu mai lungi preludiul....ramai fara ea...se blegeste pana la urma...treci la fapte,,si ai sa vezi cum umpli balonasulinca ceva,,,,daca te masturbezi inainte pt a avea erectie indelungata ..iar nu este bine....mai bine scurte si dese...pe unde apucatzi....in baie ,,,in bucatarie...pe boxe,,,,rupetzi un tricou ...improvizeaza...fi mai " viril"..o sa0i placa si ei la nebunie,,si tu , cu sigurantza...impushti lustraBafta ,,,si fir intins
mai ...ce taur comunal ...:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut si eu problema asta. Cu fosta a fost ok tot timpul, dar cand am inceput o relatie noua n-a mers... vreo 3 luni. Problema mea era psihica (80% din cazuri asa sunt), pana la urma s-a rezolvat cu doua sedinte la psiholog. :P De atunci a trecut un an si n-am mai dat nici macar o ratare.Nu conteaza exact ce mi-a zis pentru ca nu trebuie generalizat. Citisem si eu inainte pe forumuri solutii de genul "nu te mai gandii dar nu m-au ajutat.Daca nu-ti trece du-te la un psiholog/sexolog (exista si d-astia daca o sa cauti pe net) si se rezolva.Sa fii deschis si sa spui sincer tot! Bafta. :P
civ ..catzi ani ai.....? un adolescent de 19 ani..care are astfel de mici probleme NU ARE NEVOIE DE PSIHOLOG
pai ....nu ...dar,exista mereu un inceput in toate ...sau la toate :Ddar se pare ca aici nu ...suptinceputul e problema ...ci ...finalul :lol:mai ...ce taur comunal ...:D
ai inteles si tu gresit frate....?sau si tu ai avut nevoie de psiholog pentru astfel de cacaturi....
civ ..catzi ani ai.....? un adolescent de 19 ani..care are astfel de mici probleme NU ARE NEVOIE DE PSIHOLOGai inteles si tu gresit frate....?sau si tu ai avut nevoie de psiholog pentru astfel de cacaturi....
mai citeste inca odata postarea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
civ ..catzi ani ai.....? un adolescent de 19 ani..care are astfel de mici probleme NU ARE NEVOIE DE PSIHOLOG
De la ce varste s-ar putea merge la psiholog daca ai probleme ce pot fi rezolvate doar cu ajutorul psihologului? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai inteles si tu gresit frate....?sau si tu ai avut nevoie de psiholog pentru astfel de cacaturi..

 

 

frate ....eu stau bine la toate capitolele ..:P ...incepand de la ....si pana la ...sunt ...beton ...:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt ...beton ...:P
.... ciment, ceva? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×