Sari la conținut
Forum Roportal
maryan_anghel

Nu pot sa termin... :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 19 ani si dupa 2 luni d relatie cu prietena mea, am inceput sa facem si sex si pna acum am facut-o d 2 ori. Inainte sa fac sex cu ea, o mai facusem de 2 ori insa cu dame de companie. In ambele dati, atunci ejaculasem, insa acum cu prietena mea nu stiu c s intampla. Nu reusesc sa termin, desi mi s pare atragatoare, tin la ea, iar daca ma masturbez gandindu-ma la ea, ejaculez fara probleme. O alta problema este faptul ca la un moment dat nu am o erectie satisfacatoare atunci cnd trebuie sa-mi dau kilotii jos si sa imi pun prezervativul; in rest la preludiu, totul e ok. Pna la urma mi s scoala, dar tot nu resesc sa termin. Am auzit situatii in care la inceputul vietii sexuale apare ejacularea precoce, insa la mine este total invers. D c mi s intampla asta? E normal sa s intample asa uneori la inceputul vietii sexuale? Astept raspunsuri in special de la persoane avizate (doctori, psihologi sau persoane care au patit ceva similar).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va trece, dar daca esti la fel de agitat si de speriat de fiecare data cand faci sex cu ea ca nu vei ejacula, nu vei scapa.

Asa ca nu te mai gandi la asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult pt sfaturi, kiar m-ati incurajat, iar dc o sa-mi cada peste 4 luni, nu-i nimic, creste alta :lol:). La abstinenta oricum am trecut deja d ceva vreme (in sensul k nu ma mai masturbez).

Ar mai fi ceva. Mai mult decat sexul normal p mine ma excita teribil sexul oral (si sa fac si sa primesc). Felatie mi s-a mai facut (la dame d companie bineinteles). Dar eu cunnilingus n-am mai facut, insa ma tenteaza ideea. Ma gandeam sa-i fac prietenei aceasta placere, mai ales k nici ea n-a avut orgasm pna acum, iar p mine cred k m-ar excita suficient cat sa ajung sa termin. Ce ziceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc mult pt sfaturi, kiar m-ati incurajat, iar dc o sa-mi cada peste 4 luni, nu-i nimic, creste alta :lol:). La abstinenta oricum am trecut deja d ceva vreme (in sensul k nu ma mai masturbez).

Ar mai fi ceva. Mai mult decat sexul normal p mine ma excita teribil sexul oral (si sa fac si sa primesc). Felatie mi s-a mai facut (la dame d companie bineinteles). Dar eu cunnilingus n-am mai facut, insa ma tenteaza ideea. Ma gandeam sa-i fac prietenei aceasta placere, mai ales k nici ea n-a avut orgasm pna acum, iar p mine cred k m-ar excita suficient cat sa ajung sa termin. Ce ziceti?

Eu zic ca daca te ajuta, atunci e binevenit.

numa bine :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 19 ani si dupa 2 luni d relatie cu prietena mea, am inceput sa facem si sex si pna acum am facut-o d 2 ori. Inainte sa fac sex cu ea, o mai facusem de 2 ori insa cu dame de companie. In ambele dati, atunci ejaculasem, insa acum cu prietena mea nu stiu c s intampla. [

 

tocmai pt ca tii foarte mult la ea si iti este teama sa nu o dezamagesti, se intampla asta, devii prea incordat in acel moment dar nu-ti face griji, e ceva trecator, continua sa fii atent si afectuos cu ea si o sa vezi ca o sa fie bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai pt ca tii foarte mult la ea si iti este teama sa nu o dezamagesti, se intampla asta, devii prea incordat in acel moment dar nu-ti face griji, e ceva trecator, continua sa fii atent si afectuos cu ea si o sa vezi ca o sa fie bine...

Ce zici, iubito, noi n-am facut la fel? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×