Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Cancelaria Scolii Roportal

Postări Recomandate

Deoarece am vazut ca nu exista o cancelarie a profesorilor o voi face eu aici. O scoala fara cancelarie nu poate exista.

Acum pt ca sunt profesoara de religie imi permit sa pun pe peretele cancelariei si o icoana.

 

Icoana.jpg

 

In cancelarie vor avea acces doar profii. Aici se va discuta despre problemele scolii Roportal si despre elevi. Si in general discutii de ale profilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sursele lectiilor predate de mine sunt: www.referat.ro/referate/religie/pagina1.htm si cartile de religie pe care le am eu si cartile de religie de la biblioteca.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar si profesorii din scolile reale se documenteaza din mai multe surse.

Si inca ceva. Un alt membru profesor si el imi spsese sa pun sursa. Iar tu esti o simpla eleva prin Scoala Roportal. Unde o fi directorul Ravl sa incuie cancelaria si sa dea cheia numai profilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pt altii nu sunt o simpla eleva :D , poti vizita cabinetul directorului si vei afla, ma ocup personal de imaginea scolii :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite inca un elev care vine in cancelarie pe nepusa masa. Nu stii sa bati la usa? Hai ca voi face si cabinetul de langa cancelarie ca sa nu mai intrati in cancelarie asa pe nepusa masa. Aveti vre-o problema veniti acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
le cumperi toale???

da,da ... chilotei cu dantelute , merge ? :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×