Sari la conținut
Forum Roportal
cosmo28u

teoria haosului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dute la biblieoteca si citeste "Heissemberg - Entropia"

 

Entropia este si latura fizicii (sau a chimiei) care studiaza gradul de dezordine al materiei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se spune ca undeva, deasupra oceanului, un fluture bate din aripi... :P

NU, NU, NU VREAU sa mai bata!!!! cine stie ce se mai intampla la noi. ^_^

Mai bine sa stea acasa. Dar poate ca daca nu bate din aripi, se intampla ceva si mai groaznic.... :jester: :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU, NU, NU VREAU sa mai bata!!!! cine stie ce se mai intampla la noi. :jester:

Mai bine sa stea acasa. Dar poate ca daca nu bate din aripi, se intampla ceva si mai groaznic.... :stars: :P

Există un topic pe aceeaşi temă, care a ajuns mult mai departe, chiar dacă s-a lăsat "cu sc

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doamne teoria asta a haosului nu prea antaleg o explikatie logica e ca haosul odata anceput nu se mai termina pe pamant daca e vorba de politica bani ar creste prin copaki :flowers: :friends: fara gluma totu ar luao razna hausul ar izbuni din diferite motive nush ce sa spun ... asta e ce cred eu ca anseamna teoria haosului ... corectatima voi daca nu e asha :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doamne teoria asta a haosului nu prea antaleg o explikatie logica e ca haosul odata anceput nu se mai termina pe pamant daca e vorba de politica bani ar creste prin copaki :flowers: :friends: fara gluma totu ar luao razna hausul ar izbuni din diferite motive nush ce sa spun ... asta e ce cred eu ca anseamna teoria haosului ... corectatima voi daca nu e asha :)

Te referi la haos sau la muzica house? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×