Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Fara chilotei...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa aruncam chilotiiiiiiiiii

Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Acum o fata ..ingrijorata spune : si cei ce ramin pe lustra ..?

Si alta ..dar cele ce nu au ..ce fac..?

O voce din multime ..posta ..

Acum pina raspund fetele sa spun sii io..eu am mers fara,tot cam prin vremea aia ,tin minte ca era vara si era moda "italian" sa fi ..adica fara chilotei si fara ciorapi in picioare .

La vremea aia purtam o pereche de pantaloni albi, cam subtirei cei drept si era cam penibil citeodata ca aveam obiceiul sa ma duc la terasa Lido cea cu piscina si cam trebuia sa stau cu mina numai in buzunar ..ca de.. :P

Cam asta e ..fara chiloteii..

Si am intalnit si fete fara ...dar asta va spun data viitoare .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Acum o fata ..ingrijorata spune : si cei ce ramin pe lustra ..?

Si alta ..dar cele ce nu au ..ce fac..?

O voce din multime ..posta ..

Acum pina raspund fetele sa spun sii io..eu am mers fara,tot cam prin vremea aia ,tin minte ca era vara si era moda "italian" sa fi ..adica fara chilotei si fara ciorapi in picioare .

La vremea aia purtam o pereche de pantaloni albi, cam subtirei cei drept si era cam penibil citeodata ca aveam obiceiul sa ma duc la terasa Lido cea cu piscina si cam trebuia sa stau cu mina numai in buzunar ..ca de.. :P

Cam asta e ..fara chiloteii..

Si am intalnit si fete fara ...dar asta va spun data viitoare .. :D

lasa laure..dupa ceva timp te obisnuiesti

descoperi goliciunea doar la...descarcare

 

dar sa auzim ''voci''ce cunosc tema...opinii, senzatii, stari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie?

 

 

Da! rochia era o ie mai lunga .... si parul mai acoperea cate ceva din spate ca era la fel foarte lung.

Am legat un fular in loc de cordon pe talie si capetele atirnau in fata. Cam franau masinile in intersectie la Intercontinental, mergeam pe jos in 1973 cu un prieten undeva sa petrecem seara ...... nici sutien n-am avut pe mine doar niste pantofi cu tocuri inalte si ochelari de soare. Se uitau si pietonii si el nu stia de ce ???

 

Femeile simt cateodata sa faca ceva nebun de tot fara un motiv.

Ma amuza ca el nu si-a dat seama, desi m-a luat de acasa!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... topic destinat doamnelor si domnisoarelor. :D Ati iesit vreodata pe strada sau intr-un loc public fara sa purtati chiloti pe sub fusta sau pe sub rochie? Daca da, de ce ati facut-o? Cum v-ati simtit in acele momente si ce simteati, mai exact? Ati stat picior peste picior in asemenea situatii? Daca da, de ce? :P Si nu in ultimul rand... ati fost surprinse in asemenea situatii? Cum ati reactionat? Va astept...

 

 

explorer daca as iesi cu tine da as face-o.multa imaginatie nu strica hihi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand eram pustoaica unei tipe i s-a rupt elastecul de la chiloti in mijlocul stazii .......pentru o secunda timpul s-a oprit in loc . toti asteptau reactia femeii.in schimb tipa foarte calma a dat cu piciorul chilotilor si a mers mai departe .domnii au ramas incremeniti ,probabil asteptau o adiere de vant mai puternica sa ridice fusta doamnei care arata foarte bine .de atunci spaima mea cea mai mare e sa-mi cada chilotei de pe mine in mijlocul stazii .ii verific de fiecare data cand plec .apa ,gazele ,lumina si .......chiloteii. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Interesanta petrecere. Si pina la urma s-a lasat cu o orgie? :cry:

Si ca sa raspund si la discutie - nu renunt niciodata la chilotei pe strada sau in locuri lepublice, m-as simti descoperita.

Dar ca sa-i fac o surpriza iubitului cind se intoarce seara de la sevici, da. :cheer:

Editat de IuliaDy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×