Sari la conținut
Forum Roportal
De-jay

Pareri si critici despre site-ul personal

Evaluează acest topic

Parerea voastra..  

4 membri au votat

  1. 1. Ce nota ii dati?

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      0


Postări Recomandate

Salutare tuturor..

 

Acum o saptamana am creeat un site pentru un concurs. Nu am aflat inca parerea nimanui despre el, asa ca l-am pus pe un server, si acum va intreb pe voi: Ce e bine? Ce nu-i bine? Ce mai trebuie?

 

Erori sunt destule, avand in vedere ca trebuia intr`o saptamana sa fac site-ul si sa si merg la scoala. Bine ca l`am terminat la timp. Click and Enjoy! ;-)

 

www.sarbatori-de-iarna.ro

 

Sper sa nu par prea lame cu acest topic :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place, dar ar fi mai fain sa nu se intrerupa melodia cand treci dintr-o pagina in alta; pe de alta parte scrollurile alea nu functioneaza corect (firefox 2.0)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar nu mai e de multe luni in tema :rot:). Era atunci, in decembrie. Eu unul sunt multumit ca am reusit sa iau un premiu cu el. :lol2: Pentru asta il facusem.

 

P.S. Acel countdown il facusem doar pentru luna decembrie, cand se uita "juriul" pe el. De aceea arata ora incorecta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar nu mai e de multe luni in tema :pope:). Era atunci, in decembrie. Eu unul sunt multumit ca am reusit sa iau un premiu cu el. :cry: Pentru asta il facusem.

 

P.S. Acel countdown il facusem doar pentru luna decembrie, cand se uita "juriul" pe el. De aceea arata ora incorecta.

Cu ce ai scris mai sus, ti-ai dat singur cu firma-n cap! ;) Deci ai facut un site la misto, chiar numai sa fie facut. Nu conteaza ca faci un site pt 2 zile, pentru perioada sarbaorilor sau mai stiu eu ce, important e sa il faci bine.

Altadata foloseste iframe sa nu se mai intrerupa melodia cand treci de la o pagina la alta. Si cauta un template mai bun ca ala il folosesc mai multi si e prea usor de gasit in google. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×