Sari la conținut
Forum Roportal
Kossay

Durere in interiorul barbiei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De 2 zile, in interiorul barbiei, simt o durere, ca si cum mi s-ar fi pus un carcel... am inteles ca acolo sunt muschii limbii sau ceva in gen... ... sa va dau mai precis locatia... daca puneti mana pe osul barbiei, un cm mai in spate si in partea stanga, daca apas, ma doare. daca-mi dau capul pe spate ma doare... daca-mi las capul in jos ma doare... mentionez ca in partea stanga, fata de partea dreapta este putin mai tare.. nu mult dar se simte... deci nu osul ma doare.. ci muschiul de langa el...un lucru va intreb.. am cumva Doamne fereste cancer ??? daca nu, ce credeti ca am ?? Va multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 2 zile, in interiorul barbiei, simt o durere, ca si cum mi s-ar fi pus un carcel... am inteles ca acolo sunt muschii limbii sau ceva in gen... ... sa va dau mai precis locatia... daca puneti mana pe osul barbiei, un cm mai in spate si in partea stanga, daca apas, ma doare. daca-mi dau capul pe spate ma doare... daca-mi las capul in jos ma doare... mentionez ca in partea stanga, fata de partea dreapta este putin mai tare.. nu mult dar se simte... deci nu osul ma doare.. ci muschiul de langa el...un lucru va intreb.. am cumva Doamne fereste cancer ??? daca nu, ce credeti ca am ?? Va multumesc anticipat

 

Nu am citit cu atentie descrierea .amigdalele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca si ggl tre sa ii simta mariti .Apleci capul de partea de care palpezi .daca is ggl nu te agita poate fi de la o inf la masea.DAr tre sa mergi la doctor de dinti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×