Sari la conținut
Forum Roportal
amorcito

O SCRISOARE..............

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stau si ma intreb:

DE CE ai aparut in viata mea

DE CE mi-ai dat sperante( sau poate am inteles eu gresit)

DE CE se joaca cineva divin cu mine?

DE CE trebuie sa sufar?

DE CE sper de fiecare data cand imi dai ocazia?

DE CE DE CE DE CE DE CE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draguta scrisoare..........stai linistit,te va cauta dinou,se va refugia in bratele tale de cate ori celalalt o va alunga..........si tu o vei primi..pana intr-o zi ,cand te vei plictisi de acest "du-te vino"al ei si vei invata dinou sa iubesti...pe alta.Doar atunci,cand vei iubi pe altcineva o vei putea vedea ca pe o amica...............

 

iti urez numai bine si sa te indragostesti cat mai repede...sa traiesti si pentru fericirea ta,nu doar pentru a o consola pe ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa poveste dar trista..daca zici ca s-a intors de 2 ori inseamna ca nu stie ce vrea si ca nu te merita...sa zicem o sansa emrita oricine dar nu mai mult..daca e cosntienta ca sufera alaturi de celallat tu ce rol mai ai? Umar pe care plannge..nu vezi ca te foloseste si apoi te arunca?Daca tie iti place asa imi pare rau pentru tine dar cred ca meriti ceva mai bun si panan nu te vei considera liber ..vei ceda in continuare si doar tu vei avea de suferit..reorienteaza-te cat ami repede si daca te ajuta rupe orice legatura cu ea..raul trebuie taiat de la radacina ,.e greu dar vei vedea ca e cel mai bine...succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×