Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dak aveti abonament broadband de 20 de usd la 512 kbps si nu sunteti multumiti contactati-ma: ym : " the2computerholic@yahoo.com "

Poti sa spui mai exact despre ce este vorba?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ideea este ca cei 512 kb p care ii ofera rds-ul sunt cam expirati.......si rtc a trecut la 1 mb .dak ar fii 512 la 12 usd ar fii ok insa la 20 usd fara tva pt 512 e dea dreptul............sa nu mai zic k pt 1 mb trebuie sa dai 35 usd fara tva........ar fi cazul sa se traca la 1 mb in acei 20 usd....de ex prin fiberlink la 20 usd ai 2 mb extern si 50mb intern fata de 512 extern si 512 intern

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai informatiile putin altfel fata de mine.

Stiam ca tarifele incep de la 9 euro / 512kb. Iar cu upgradeul la Fiber, vei avea viteza de 2mb(50mb metro), in aceiasi 9 euro. Cine se plange? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca ai informatiile putin altfel fata de mine.

Stiam ca tarifele incep de la 9 euro / 512kb. Iar cu upgradeul la Fiber, vei avea viteza de 2mb(50mb metro), in aceiasi 9 euro. Cine se plange? :tease:

 

 

 

 

stau la casa nu va fi niciodata fiberlink.si 2 am ab broadband care incepe de la 20 usd cu banda de 512

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dak ar fii 512 la 12 usd ar fii ok insa la 20 usd fara tva pt 512 e dea dreptul............sa nu mai zic k pt 1 mb trebuie sa dai 35 usd fara tva........ar fi cazul sa se traca la 1 mb in acei 20 usd....

 

 

Fericituleeeeeeeeeeeeee! :crazy:

Io ce sa mai zic la un dial-up, 56k pe care nu iam vazut niciodata :doh: si pentru care platesc 15E+Tva, doar 12 ore/zi :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericituleeeeeeeeeeeeee! :crazy:

Io ce sa mai zic la un dial-up, 56k pe care nu iam vazut niciodata :doh: si pentru care platesc 15E+Tva, doar 12 ore/zi :tease:

aproape ca nu poate fi mai rau! cica e milleniul III :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cum va descurcati cu dial-up? eu am 24Mbits pe ADSL si pot sa zic ca merge bine :stars:

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×