Sari la conținut
Forum Roportal
Loredana Pocreata

credeti ca o fata la 16 ani se poate dezvirgina singura cu degetul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un exemplu oprietena de a mea acazut de pe bicicleta ,se si masturba si a trebuit sa mearga la doctor si ia spus ca e desflorata care o fi fost cauza cazutul de pe bicicleta sau si masturbarea cu degetul tinem cont ca ea a fos virgina inainte sa inceapa sa se masturbeze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un exemplu oprietena de a mea acazut de pe bicicleta ,se si masturba si a trebuit sa mearga la doctor si ia spus ca e desflorata care o fi fost cauza cazutul de pe bicicleta sau si masturbarea cu degetul tinem cont ca ea a fos virgina inainte sa inceapa sa se masturbeze

se masturba pe bicicleta in miscare ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:(

si io am vrut sa intreb asta prima data dar mi-am zis sa fiu seriosa!

pai... eu asa am inteles, serios vorbind :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da mai ..nu e de ris..fata ..mergea cu bicicleta asa ,frumosa si inocenta precum un inger ,coborit din picturile lui ..Boticeli..pedalind lenesa intr-o zi de primavara ..

Inginind un cintec ce al auzise dimineata la radio ,putin suparata ca ..chilotei tanga erau cam mici si ai intrase in...

Puse mina sa ai traga afara si nimeri cu destu' mai adinc.daca nu reusi sa ai scoata mai baga destu' de vre-o..10 ori ca ai placea ,ce senzatie noua descoperi..

Intre timp observa un mos de vre-o 80 de ani care se uita uimit la ea , :cry: neintelegind de ce ..scose limba la acesta .. :( si in acel timp ,roata din fata a bicicletei intra intr-o groapa se dezechibra si cazu micuta ..cind se uita ,ghidonul de la bicicleta intrase ..jumatate ..pe linga chilotei..minusculi care ai avea ..

si uitindu-se mirata zise... :( ai did it..!

 

E adevarat ..asa sa intimplat.. 8)

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un exemplu oprietena de a mea ....

 

Copila, vad ca ai multe intrebari existentiale legate de sex (deflorare sau daca poata cineva sa si-o puna de N ori) :yes: Probabil dialogul cu mama e inexistent!

Fugi mataluta la biblioteca si cauta o carte despre educatia sexuala. Te asigur ca vei gasi muuulte raspunsuri. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un exemplu oprietena de a mea acazut de pe bicicleta ,se si masturba si a trebuit sa mearga la doctor si ia spus ca e desflorata care o fi fost cauza cazutul de pe bicicleta sau si masturbarea cu degetul tinem cont ca ea a fos virgina inainte sa inceapa sa se masturbeze

si eu care credeam ca... o fata care merge pe bicicleta, cu saua foarte ridicata, nu trebuie sa se si masturbeze! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×