Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sexul si varsta!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exista legatura intre sex si numarul anilor? Adica exista un maxim de apetit sexual si apoi scade? La 40 de ani ai acelasi apetit sexual ca la 20? De ce prefera barbatii tineri femei cu mai multi ani la bord? de ce si femeile prefera barbati mai in varsta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce prefera barbatii tineri femei cu mai multi ani la bord? de ce si femeile prefera barbati mai in varsta?

pentru experienta pe care acestia o au :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru experienta pe care acestia o au :brunette:

dar sunt femei la 35 de ani care au 10% din experienta unora de 22.....nu cumva si femeilor in varsta le place sa fie vanate de tinerei? Plus ca o relatie fara un viitor este preferabila ambelor sexe?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista legatura intre sex si numarul anilor? Adica exista un maxim de apetit sexual si apoi scade? La 40 de ani ai acelasi apetit sexual ca la 20? De ce prefera barbatii tineri femei cu mai multi ani la bord? de ce si femeile prefera barbati mai in varsta?

 

intre 30-40 ani femeile au un mai mare apetit sexual decat intre 20-30 ...e si corpul dar e si faptul ca probabil invata intre timp schepsisurile sexului si o fac din ce in ce cu mai mult ... orgasm

 

nu stiu de ce femeile prefera barbati mai tineri

 

femeile prefera barbati mai in varsta pentru ca barbatii aia sunt mai maturi decat ele si le conduc prin relatie cu mai multa inteligenta si sarm...pur si simplu relatiile sunt mai faine, se inteleg mai bine...barbatii mai in varsta cunosc mai bine femeile, stiu ce asteapta, stiu cand nu e de fapt da, stiu cand sa faca surprize, stiu cand sa certe si cand sa alinte...

 

invatatura...mama succesului;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar sunt femei la 35 de ani care au 10% din experienta unora de 22.....nu cumva si femeilor in varsta le place sa fie vanate de tinerei? Plus ca o relatie fara un viitor este preferabila ambelor sexe?

e adevarat si ce spui tu. depinde de la individ la individ. daca nu vor relatii in care sa-si asume responsabilitati, asa vor proceda. :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista legatura intre sex si numarul anilor? Adica exista un maxim de apetit sexual si apoi scade? La 40 de ani ai acelasi apetit sexual ca la 20? De ce prefera barbatii tineri femei cu mai multi ani la bord? de ce si femeile prefera barbati mai in varsta?

 

salut păsăroiule! (

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce prefera barbatii tineri femei cu mai multi ani la bord? de ce si femeile prefera barbati mai in varsta?

Daca exista preferinta asta, cel mai adesea e dictata de ideea "varsta" = "experienta" => "experienta" = "sex mai de calitate". Din pacate multi iau teapa la faza asta pentru ca "varsta" e adesea diferita de "experienta" si chiar si "experienta" e adesea diferita de "experienta care trebuie" ceea ce nu prea duce la sexul ala ca'n povesti pe care il viseaza poporul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
femeile prefera barbati mai in varsta pentru ca barbatii aia sunt mai maturi decat ele si le conduc prin relatie cu mai multa inteligenta si sarm...pur si simplu relatiile sunt mai faine, se inteleg mai bine...barbatii mai in varsta cunosc mai bine femeile, stiu ce asteapta, stiu cand nu e de fapt da, stiu cand sa faca surprize, stiu cand sa certe si cand sa alinte...

Ce-i al tau, e-al tau! :phone: Exact. Barbatii mai in varsta au, indiscutabil, ceva ce astia mai tinerei nu au. N-as putea spune sigur ce. Experienta, cred. :brunette: Si nu ma refer la sex.

Muama.. de acord cu toti trei. Ce-mi place topicul asta :beee:)

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce-i al tau, e-al tau! :beee: Exact. Barbatii mai in varsta au, indiscutabil, ceva ce astia mai tinerei nu au. N-as putea spune sigur ce. Experienta, cred. :phone: Si nu ma refer la sex.

Muama.. de acord cu toti trei. Ce-mi place topicul asta :P)

Deci este bine ..ca sint mai mare ca tine. :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×