Sari la conținut
Forum Roportal
adrian_gurzau

Mesaj catre tineri -Adrian Gurzau

Postări Recomandate

... da ... mesaj politic ... electoral ... problema e ca cei de pe roportal sunt deja hotariti ... de aceea vom merge la vot si vom vota ce ne dicteaza constiinta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dezamagitor ca pana si aici gasesc mesaje electorale.Deja sunteti plictisitori.In ultima vreme pana si la facultate mi-a sugerat un profesor cu cine sa votez.In cluburi,pana si la cluburile de net peste tot numai campanie lui Basescu.Tot cu Nastase si pe.sa.de. am votat pentru ca nu meritati si nu ati fost o opozitie de luat in seama.Si Basescu presedinte?O sa monopolizeze emisiunea Carcotasilor.Pacat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dezamagitor ca pana si aici gasesc mesaje electorale.Deja sunteti plictisitori.In ultima vreme pana si la facultate mi-a sugerat un profesor cu cine sa votez.In cluburi,pana si la cluburile de net peste tot numai campanie lui Basescu.Tot cu Nastase si pe.sa.de. am votat pentru ca nu meritati si nu ati fost o opozitie de luat in seama.Si Basescu presedinte?O sa monopolizeze emisiunea Carcotasilor.Pacat...

 

deci pentru tine Alianta n-a fost decat un partid de opozitie? oca domnule activist.

imi ingadui totusi sa-ti aduc aminte ca "vestita" campanie electorala a psd-ului a luat sfarsit ieri. ca si cariera lui bombonel.

incercati sa mai stat si voi in opozitie poate asa intelegeti ca poporul asta nu-i asa de milos si fraier precum credeti voi. peste 4 ani daca astia nu-sa buni ii schimbam. o sa schimbam guvernarea ori de cate ori nu sunt capabile sa muncesca pentru popor si nu pentru ei.

si noi nu facem nimanui campanie si ce postam noi nu-sa mesaje electorale. sunt pur si simplu opinii si argumente. daca esti capabil sa le citesti bine, daca nu iarasi bine. iar daca nu-ti fac bine la digestie poti sa nu mai intrii aici. variante sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile pe la politica a fost o adevarata confruntare, acum ca sa-a ales si conducatorul, hai sa lasam jignirile, atacurile la persoana si haideti sa ne bucuram ca vine Craciunul :arrow:

 

 

 

 

:) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cateva zile pe la politica a fost o adevarata confruntare, acum ca sa-a ales si conducatorul, hai sa lasam jignirile, atacurile la persoana si haideti sa ne bucuram ca vine Craciunul :arrow: 

 

 

 

 

:)  :)  :)

 

unde am jignit? sa stiu de ce sa-mi cer scuze :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cateva zile pe la politica a fost o adevarata confruntare, acum ca sa-a ales si conducatorul, hai sa lasam jignirile, atacurile la persoana si haideti sa ne bucuram ca vine Craciunul :arrow: 

 

 

 

 

:)  :)  :)

 

unde am jignit? sa stiu de ce sa-mi cer scuze :)

 

 

Nu era vorba de tine in special................era un mesaj adresat tuturor utilizatorilor :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×