Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Asasinarea unor politicieni romani

Postări Recomandate

... Stiu ca e o mare nebunie ce zic eu acum. Cu toate astea, incercati sa-mi raspundeti la intrebare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici o consecinta pt ca sunt destui retardati la fel gata sa le ia locu

Asa este, sunt f multi retardati, dar ma gandesc ca oricat de infecti ar fi, mai intai de toate se vor gandi sa-si apere pielea in fatza unor nebuni ca cei care l-au asasinat pe Dl. X sau Y. Prin urmare, cred ca unele actiuni extreme ar avea ceva consecinte dar temporar! Odata cu trecerea unei perioade de timp de la ultimul politician corupt impuscat in cap, clasa politica va uita incet-incet acel caz si... va prinde iar gherutze... Dar asemenea actiuni extreme, pe cat posibil, trebuie facute tot temporar. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E-x-plorer tata de acum esti in vizorul anumitor servicii,ca un potential pericol :)

:) :) N-am mai ras demult pe forumul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta nu ma face deloc sa zambesc. X plorer, dincolo de glumele si mistourile pe care le putem face pe un forum, se ascund probleme de simtire a democratiei cu toate atributele ei. Parerea ta nu starneste critici pt ca e "cu motz", ci pentru ca e aberanta intr-un sistem democratic, bazat pe libertate si toleranta. Esti tanar si ar trebui sa iti asumi mai mult ca altii aceste valori. Mai gandeste-te :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine... Daca te-ai intalni cu politicianul pe care il urasti cel mai mult pe o strada pustie, noaptea sa zicem, tu ai avea o arma la tine (sau nu) dar ai fi sigur ca nu te-ar vedea ninemi daca l-ai... ai profita de ocazie? Valabil si pt ceilalti forumisti.

Poate. In fact, l-as lega, i-as tine o predica si apoi l-as bate. Uciderea e o tampenie. Mai calculeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ce vroia sa sublinieze explorer era:

Ipotetic vorbind, cum ar fi Romania fara cativa dintre parazitii care s-au aciuat sus in fruncea tarii.

Sincer nu cred ca ar fi o Romanie mai buna, sau mai curata... sau mai altfel. In fond cei de acolo sunt reflexia majoritatii. Ei ne reprezinta cel mai bine... noi am ales asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×