Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Anturajul virtual Roportal

Postări Recomandate

Putem caracteriza in cateva cuvinte "societatea virtuala" de pe acest forum? Are ea ceva aparte fatza de lumea de pe alte forumuri? Pt mine Roportal ar fi primul forum in care mi-am facut cont exclusiv in ideea de a posta, deci nu am experienta altor forumuri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o comunitate mare. Cred ca doar SoftPedia mai are una la fel. Intr-un timp cei de la Home.ro aveau o asemenea clientela.

 

Din ce am vazut, sunt doua tipuri de useri. Cei care stau pe un anumit tip de subiecte, si acolo raman blocati pe vecie, si cei care calatoresc prin forum, si sunt mai open-minded.

 

Ce pot zice.. depinde de perioada care o petreci pe forum. Daca e mare, te influenteaza. La fel cum si compania cartilor te influenteaza daca citesti constant.

 

Daca vrei trasaturi, uite doua: o anumita pasiune in sustinerea ideilor proprii, si sentimentul ca apartinem unei comunitati speciale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putem caracteriza in cateva cuvinte "societatea virtuala" de pe acest forum? Are ea ceva aparte fatza de lumea de pe alte forumuri? Pt mine Roportal ar fi primul forum in care mi-am facut cont exclusiv in ideea de a posta, deci nu am experienta altor forumuri...

 

Incearca si gaseste topicul lui Ravl:''Influente,regasirea identitatii spirituale'',de la ''Culte,secte'' din ''Religie si Spiritualitate"

Cred ca vei gasi multe raspunsuri la intrebarile tale!

Cu stima,ex-buzoianule!

Dan-Gabriel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din ce am vazut, sunt doua tipuri de useri. Cei care stau pe un anumit tip de subiecte, si acolo raman blocati pe vecie, si cei care calatoresc prin forum, si sunt mai open-minded.

 

mai sunt si aia care posteaza doar ca sa le creasca nr. de raspunsuri, cele mai multe dintre acestea fiind date asa...in doi peri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai sint si din astia ca mine ,care nu ai intereseaza ,de aia vechi si noi..ce zic. :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×