Sari la conținut
Forum Roportal
wishmaster2

Rusine

Postări Recomandate

asa faceti cu cei care scriu ce nu va convine?le blocati contul si nu dati nici un raspuns la contact?rusine administratorilor...rusine!

 

Te asigur ca nu ti-a blocat nimeni contul daca nu ai facut nimic care sa contravina cu regulamentul. Despre ce cont este vorba?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dom'le cata inversunare acolo la wismaster ::roll:: ::): ... eu unul nu imi aduc aminte sa fi vazut posturi care sa "nu-mi convina" din partea lui wismaster... si cu siguranta nimeni nu ti-a blocat contul fara rost... cred ca totusi e o eroare de logare, si nimic altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am verificat acum in control panel si intr-adevar contul nu este activ. Ai schimbat cumva adresa de mail din profil? Asta este singurul caz cand poti sa-ti dezactivezi contul. Pentru a-la reactiva trebuie sa citesti si sa urmezi instructiunile primite la noua adresa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa faceti cu cei care scriu ce nu va convine?le blocati contul si nu dati nici un raspuns la contact?rusine administratorilor...rusine!

 

Te asigur ca nu ti-a blocat nimeni contul daca nu ai facut nimic care sa contravina cu regulamentul. Despre ce cont este vorba?

 

 

verifica IPul nene Admin si ai sa descoperi si despre ce cont era vorba. :winca:

Eu nu imi aduc aminte de acest cont ....wismaster2 :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
verifica IPul nene Admin si ai sa descoperi si despre ce cont era vorba. :winca:

Eu nu imi aduc aminte de acest cont ....wismaster2 :roll:

 

Multumesc dar am descoperit intre timp ca e vorba de wismaster. Si cred ca a facut modificari in profil.

Daca nu reuseste sa-la activeze o sa-la activez eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×