Sari la conținut
Forum Roportal
ralu_123

prezervative, lubrifianti, si alte accesori sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

stiu ca tema cu marca de prezervative se mai repeta dar aici am extins-o putin la lubrifianti si altel....apropo am auzit de la multi ca un lubrif. bun ar fi durex play warming dar nu am gasit nici in farmacii voi ati vazut? ziceti- mi si mie unde ...ms pupik :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...prezervativele le urasc....si caut sa le folosesc cat mai putin...cred ca ultima oara a fost cu 10-15 ani in urma...

Ca lubrifiant n-am preferinte de marca...am gasitu unul care si incalzeste local si se pare ca ei ii place foarte mult senzatia...habar n-am cum se numeste...si nu sunt sigur daca se gaseste in Romania. Dar sunt sigur ca se gasesc altele similare...Orice e bun daca ai cu cine sa-l folosesti... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit si eu din alea care o incalzesc local, si in plus au si gust placut ! Chiar ne propusesem sa incercam ( desi ea spune ca nu are nevoie ... ca e destul de horny si asa ) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit si eu din alea care o incalzesc local, si in plus au si gust placut ! Chiar ne propusesem sa incercam ( desi ea spune ca nu are nevoie ... ca e destul de horny si asa ) :-

 

Mai insista ca nu-i va parea rau...si nici tie...va fi si mai si... :crazy:

Editat de taranus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit si eu din alea care o incalzesc local, si in plus au si gust placut ! Chiar ne propusesem sa incercam ( desi ea spune ca nu are nevoie ... ca e destul de horny si asa ) :crazy:

da, unde ai gasit zi-mi si mie exact ca vreau sa cumapr si eu pt incalzire, chiar ca e horny

ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×