Sari la conținut
Forum Roportal
yonu

NU STIU SA DANSEZ!...MA AJUTATI,VA ROG?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:flowers: Hi all...ma puteti ajuta si pe mine VA ROG???

 

sa va explic...

 

Eu sunt intr`a 9-a si peste vreo o luna voi merge la balul bobocilor...SI NU STIU SA DANSEZ...

 

...da da stiu k e penibil k intr`a 9-a sa nu stiu sa dansez...dar acum ce sa fac???

Ieri au venit in clasa doua fete dintr`a 12-a sa faca preselectie pentru miss si mister...

...si au luat cateva fete si pe mine...

 

Spuneti-mi si mie ceva....Voi cum ati invatat sa dansati???

Eu as putea sa invat in vreo 2-3 saptamaini...???

Explicati-mi ca unui copil de 6 ani k sa pricep si eu...

 

VA ROG!!!Sunt disperat si nu stiu ce sa fac... :cheer:

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: Hi all...ma puteti ajuta si pe mine VA ROG???

sa va explic...Eu sunt intr`a 9-a si peste vreo o luna voi merge la balul bobocilor...SI NU STIU SA DANSEZ...

...da da stiu k e penibil k intr`a 9-a sa nu stiu sa dansez...dar acum ce sa fac???

Ieri au venit in clasa doua fete dintr`a 12-a sa faca preselectie pentru miss si mister...si au luat cateva fete si pe mine...

Spuneti-mi si mie ceva....Voi cum ati invatat sa dansati???Eu as putea sa invat in vreo 2-3 saptamaini...???

Explicati-mi ca unui copil de 6 ani k sa pricep si eu...VA ROG!!!Sunt disperat si nu stiu ce sa fac... :cheer:

:flowers:

mergi la un curs de dans .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar ai deschis topicul asta idiot? Cu colega de clasa ce ai facut?

 

Astept un topic de la tine de genul " Cum sa o bag?" , "Daca nu intra?",etc. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti sa faci cum am facut eu la balul bobocilor. Baga ceva "intaritura" si a sa vezi ca o sa te distrezi :cheer: .

Insa nu e un sfat prea bun :flowers: ..pe mine m-a calcat putin masina in seara aia :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×